Dotaz

Dobrý den,

obracím se na Vás s kožním problémem. S příchodem chladného počasí mi najednou začala praskat a červenat kůže na obličeji. Nejvíc asi na bradě a kolem očí, ale začíná se objevovat i na jiných místech. Snažím se furt mazat různými krémy, ale stejně se ráno vždy vzbudím se suchou kůží pod očima a na tomto jediném místě většinou i dost štípe, když ji namažu.

Co by to mohlo být?
Předem děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

jde o signál nevyrovnaných ledvin a vztahů, především partnerských. Podle Astrologie 9 planet jste 9 Oheň, což je energie horkosti, léta, silné energie ohně, k tomu nesete silnou energii krevní skupiny O a energii čísla 8, která současně volá po rovnováze. Takže hodně, hodně mužské síly. A oproti tomu stojí velká potřeba mít skvělé vztahy, jste ohromně citlivá a potřebujete mít s lidmi dobrý vztah, toužíte po harmonii a především po harmonickém partnerství – máte vlastně 4 dvojky v datu narození (nuly násobí číslo před). Ale chybí vám spojovací číslo (prázdná rovina Saturnu), máte oddělenou tuto potřebu lásky od energie, kterou byste mohla do této změny vložit a ovlivnit tak svou potřebu…

Chce to vzít zodpovědnost za své štěstí a skvělé vztahy do svých rukou, uvědomit si svou ženskou sílu a přestat čekat a reagovat, ale začít si své vztahy tvořit sama – žensky. Problém tkví ve vaší síle, takže cestou je pasivní ženství, které dovolí muži, aby on aktivoval pro ni. Velmi dobře vím, co to znamená zkrotit svou energii Ohně, mám ji taky. Pokud vás zajímá, jak jsem postupovala já, zde je můj příběh. A pro vás jsou  připraveny programy Žena je láska – kurz zdarma, knížka, videa na různá ženská témata, KRUH Žena je láska. Připojte se!

Z rozporu velké mužské síly a touhy po lásce a harmonii vychází nespokojenost, což je energie oslabeného žlučníku a jater – viz duchovní příčiny oslabených jater. Zástupným orgánem jater je kůže, takže veškeré potíže na kůži jsou problémem jater – diagnostika jater. Pod očima je oblast ledvin, na bradě oblast pohlavních orgánů, tj. také energie ledvin a tudíž partnerství.

Protože zima, která nastupuje, je obdobím ledvin (a vztahů), tak tělo začíná upozorňovat na problém, který je třeba řešit – vztahy, strachy, lpění na druhých, osobní zodpovědná práce na vztazích. Podívejte se na Soužít je láska, je to program právě o vztazích.

Pokud cokoliv na kůži červená, je to známka zánětu, horkosti, velké energie a síly, naštvanosti. Netrpíte záněty jinde v těle, záněty pohlavních orgánů, ledvin, močových cest, angínami? A pokud kůže praská, znamená to, že je v té oblasti málo pochopení, chceme ten problém odložit, nemáme chuť do něj rýpnout a začít ho chápat, a pak ze své úrovně měnit. Třeba vám tento pohled pomůže….

Doporučuji začít odkyselením, tj. zbavením těla zánětů, podporou ledvin, močových cest a pohlavních orgánů, toto si dát 3 měsíce po dobu období ledvin a následně podle energetické růžice přejít na podporu žlučníku a jater. Ne náhodou pak přichází na řadu období pro váš životní úkol prvku Ohně – Radovat se je láska a orgány srdce a tenké střevo. Radovat se je možné pouze pokud odložíme nespokojenost a pochopíme sebe a vztahy.

Doporučuji toto:

Vojtěška Green Health 2-2-2 + pupalka Evening Primrose Oil 2-2-2 (1. balení, další balení 1-1-1) + C 1000 2-2-0 + Beauty Formula 1-1-1

Vše si pořídíte v empatia shopu

Doporučuji stravu podle vaší krevní skupiny, v každém případě vyřadit mínusové potraviny, rozhodně cukr, sladkosti, mléčné výrobky, veškeré pečivo kromě žitného kváskového, z masa pouze ryby, takto po celou zimu. Podívejte se na naše zásady zdravého stravování.

Držím pace a za 3 měsíce se ozvěte, nastavíme podle vašeho stavu další léčení.

s láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou
Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou

Nenasycené mastné kyseliny v pupalkovém oleji jsou známy několika svými pozitivními účinky. Přispívají k zachování zdraví kůže a pojivových tkání, a tak podporují krásu a pevnost pokožky. Mají také příznivý vliv na hladinu celkového a LDL cholesterolu a hladinu triglyceridů, a tak podporují zdravý krevní oběh.

Detail produktu

Komentáře