Dotaz

Již 16 let mě mám problém s ušními šelesty.

Tyto problémy se zvyšují s fyzickou či psychickou zátěží. Jsem stále pod kontrolou ušního lékaře, ale stav zůstává stále stejný.

Je možné tento problém odstranit? Zkoušela jsem i ušní svíčky, ale bez úspěchu. Jinak používám výtažky z gingo biloby.

Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
děláte dobře, že používáte gingko bilobu i ušní svíčky. Je třeba všeho dostatek, nezkoušet, ale vytrvat. Také je třeba se zamýšlet nad tím, proč se mi tak děje. Je velmi důležité poslouchat své tělo, kdy se mi tak děje, a z toho pak usuzovat na řešení. Ušní šelesty přicházejí tehdy, když se ocitáte v situaci, kterou nechcete řešit, nechcete slyšet, vnímat a přijímat, co se k vám nese. Ale vše, co k vám přichází, je pro vás důležité a potřebujete to. Šumění v uších nahrazuje vaši mluvu – místo nesouhlasného „brblání“ ústy prostě zastupuje šum v uchu. O nic jiného tu nejde. A proto je stále čas analyzovat situace, kdy se stav zhoršuje, nad těmito situacemi se zamýšlet, vpouštět je do sebe a řešit je. Jste vnitřně příliš zaměřená na sebe, máte své vyhraněné názory na cosi, a nechcete přijmout jiné a ty své změnit. Ale je to třeba. Skutečně není nutné „hrát si“ na jakékoliv své zásady, které mám a nechci porušovat. Život je změna a člověk se má měnit a právě lidé kolem mne jsou má zrcadla a ukazují, kterým směrem se mám měnit. To, co mne nejvíce trápí a co nejvíce nechci řešit, to je pro mne nejdůležitější. Odhoďte své vnitřní zábrany, a změňte to.
Přidejte si k výtažku z gingko biloby, který užíváte ještě qProtect, což jsou přírodní tablety s 50 mg gingko biloby a navíc s antioxidanty. Posílí účinky bylinných kapek. Ušní svíce je třeba opakovat třeba i po 14 dnech. Navíc bych vám doporučila Noni. Je to džus, který povoluje tlak v hlavě a uvolňuje nejen usazené nečistoty v dutinách a uších, ale i usazené myšlenky. Povzbudí vás i fyzicky i psychicky. Pomůže vám celkově velmi velmi. A řešte, dokud je ještě čas.
Krásné jaro.
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře