Dotaz

Dobrý den ,

před 2.5 roky mě opustila žena za jiným mužem s našimi 3 dětmi. Velmi těžko jsem situaci nesl, ale po čase jsem si zvykl pochopil. Bývala partnerka dělala hodně problému kvůli dětem, soudy, spory. Dopadlo to tak že děti mám ve zkrácené střídavé péči, převážně jsou s matkou. našel jsem si ženu, se kterou jsem se vzal a mám teď 3 měsíční holčičku .

Píšu ohledně mé nejstarší dcery 7 let. Asi před 3 lety se ji začal objevovat svědivý ekzém pod kolinky, v ramenní kloubu, teď bohužel už ho má na různých místech. Měli jsme v tu dobu už dlouholeté problémy s bývalou partnerkou a půl roku na to ode mě odešla.

Vyzkoušeli jsme různé druhy masticek, zjišťovali jestli nemá na něco alergii. Doktorka řekla že to je ekzem. Poraďte prosím možná vás napadne jak postupovat, co je příčina . Moc vám děkuji.

A asi před třičtvrtě rokem mě začaly svědit uši . Dělají se mi tam strupy, po odstranění mi něco vytéká. Velmi silný pocit svedeni mě nutí si tam šťourat. Vyzkoušel jsem různé druhy mastiček, dokonce už i kortikoidove, ty jediné pomohly na 14 dni ale po té se to vrátilo zpět. Teď užívám bylinky audiron. Bohužel stále není žádný posun.

Taktéž mě trápí pálení žáhy přibližně 10 let( je to hlavně po alkoholu) . Na to mi kdysi dali lanxib, užívám ho ale jen při potížích ( 1-týdne ) poraďte mi prosím jak se mužů spravit .

Moc vám děkuji Lukáš

Odpověď

Dobrý den,

oba problémy úzce souvisí. Ekzém je problém uzavřených negativních emocí, které neumíme zpracovat na mentální úrovni. Přečtěte si duchovní příčinu, je tam i přírodní léčba. Vaše dcera špatně nesla rozchod rodičů a uzavřela v sobě všechny bolesti a smutky. Je to člověk, který potřebuje o problémech mluvit otevřeně, diskutovat, potřebuje jasné vysvětlení. Nevím, do jaké míry jste s ní vše komunikovali, jde o to, že často před dětmi skrýváme nepříjemné věci, abychom je chránili, ale upřímná a pravdivá komunikace je především pro vaši dceru extrémně důležitá. Vaše dcera potřebuje hranice, tzn. mužskou energii, nesnažte se fungovat žensky, muž je ve svém mužství neskutečně v rodině důležitý. Pevně stát na hranicích…

Jak s ní komunikovat (a nejen s ní) najdete v ebooku Harmonické vztahy podle Astrologie 9 planet, tam zjistíte, jaká je energie a jak ji můžete pomoci zbavovat uzavřených emocí.

Váš problém je podobný – uzavřené nevyřčené emoce, které jste neřekl a které nechcete slyšet. Jste velmi empatický muž s velkou dávkou ženské energie, máte rád pohodu, harmonii, nesnášíte konflikty, ale výzva je pro vás úplně stejná jako pro dceru – začít vyjadřovat, co mě zraňuje, co nechci, co se mi nelíbí, a ve vašem případě to chce vyjádřit mužsky, jasně. Nevím, na co jste přišel, proč od vás žena odešla, ale určitě to mělo souvislost s tím, že jste pro ni nebyl dostatečně chlap. Přečtěte si článek 7 kopanců od muže a odpověď na dotaz Má žena i s dětmi ode mne odchází.

Kůže je kontrolkou jater – proto jde o vyjadřování negativních emocí. Mrkněte na duchovní příčiny oslabených jater. Vaše dcera má játra a žlučník jako nejhroženější ogány – je 4 Dřevo, proto je důležité ji učit, že negativní emoce nejsou špatné, že problémy nejsou těžké, ale je třeba se k nim správně postavit. Játra jsou motorem pro náš život, dávají nám energii a sílu do všeho, co děláme. Je třeba zaměřit pozornost na svou seberealizaci, dělat práci, kterou budete milovat, nechodit do práce jen pro peníze. Jste 5 Země a ta má ohromnou energii a sílu, kterou musí dávat právě do práce. Vy jste stvořen pro práci v pomáhání druhým, jste rozený obchodník, protože nabízíte srdcem a se snahou skutečně pomoci. Spolupracujte s námi.

Prvním krokem, jak najít své dary, sebevědomí a sílu je přijmout se takový, jaký jsem, proto pro vás je program Přijímat je láska (pokud byste vstoupil do členské sekce, pak je ebook Harmonické vztahy jako bonus ke kurzu).

Uši jsou kontrolkou ledvin, tj. našich vztahů, zřejmě ještě nemáte úplně zpracované téma rozchodu, projděte si Soužít je láska, pomůže vám to. I tady v členské sekci je ebook ke kurzu jako bonus.

Přečtěte si dotaz a mou odpověď na dotaz Svědění uší.

Dceři doporučuji:

ProbioBalance – probiotika, která spraví sliznice 3 denně + vojtěška Green Health – odkyseluje, hojí ekzémy 3 denně + Liquid C – céčko hojí kůži 3 lžičky denně + Nordic Pure Omega – má  hojivý efekt na kůži 3 lžičky denně

A pro vás:

AC Zymes 2-2-2 probiotika na spravní sliznice ucha + vojtěška Green Health 2-2-2 proti překyselení,  zklidnění svědění, podporuje ledviny + Mega Zinek 1-1-1 na hojení kůže + potírat Liquid Chlorophyll – stejně tak i dcerce ekzém a i ho popíjet vnitřně oba – 1 lžíci dceři a 3 lžíce vám naředěné ve vodě.

Takto 3 měsíce.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ze stravy vás obou je třeba vyřadit cukr, sladkosti, mléčné výrobky a bílou mouku min. na dobu léčení úplně. Přečtěte si naše zásady zdravého stravování a také článek o odkyselení organismu, jste velmi překyselen a je třeba zezásadit. Bylo by dobré uvažovat o filtru a současně ionizátoru vody Aquarion, nejenže vyčistí dokonale vodu, ale vytváří vodu zásaditou (na pití místo chlorophyllu a proti překyselení a pálení žáhy) a vodu kyselou na ošetřování kůže, je dezinfekční. Více na aqaurion.empatia.cz

Snažte se sladit svou stravu se svou krevní skupinou, hlavně vyřadit mínusové potraviny trvale, protože ty vám  nestrávené způsobují překyselení.

Vše půjde ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K
Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K

Vojtěška, která je základní látkou Green Health, je díky svému vysokému obsahu chlorofylu skvělá k detoxikaci a alkalizaci. Je to opravdová zásobárna živin: obsahuje několik vitaminů (C, D, E, K, B), betakaroten, minerály (vápník, železo, draslík, fosfor) a esenciální aminokyseliny, které všechny podporují zdravé fyziologické procesy v těle.

Detail produktu

Komentáře