Dotaz

Dobry den,

roky trpim svrbiacim usami ( obidve ), svrbenie je neznesitelne az tak ze si ich vzdy rozskriabem do krvi. Robili mi vyter na kvasinky, ten bol negativny a mlieko a pecivo nejem vyse 2 roky, lebo ma intoleranciu na laktozu a lepok.

Dakujem za radu

Odpověď

Dobrý den,

uši jsou kontrolkou ledvin a močových cest – viz diagnostika, a ty jsou ukazatelem našich vztahů a strachů – viz duchovní příčiny. Svědění je projev úporné snahy organismu vás upozornit na něco, čím se máte už konečně zabývat a co přehlížíte. Určitě je to o vás a o tom, že je třeba jít od sebe ven.

Podle astrologie 9 planet jste 2 Země, což je energie, která nesnáší konflikty a má problém se sebevědomím a sebeláskou, navenek vypadá jako hrdinka, ale uvnitř ustrašená dušička. Máte pocit, že je vše ve vás v pořádku, ale jsou to jen slova, skutek utek. K tomu máte číslo 2 a číslo 6, což jsou čísla napojení na druhé a okolí, kdy člověk s touto energií dělá vše pro druhé, obětuje se jim, snaží se vyjít vstříc jen aby nebyly konflikty. Ale protože máte dvě osmičky, což je číslo negativity, kdy člověk vidí víc problémy než to dobré, a navíc jste rebelská krevní skupina B, tak máte pocit, že vše děláte pro ostatní a nikdo nic pro vás. Je to výzva začít to dělat sama, přestat páchat dobro a otočit prst na sebe. Začít dělat to, co milujete dělat a neohlížet se na to, co druzí. Postavit se na 1. místo. A teprve poté, až vyrovnáte tuto nerovnováhu, začít se učit rovnováze – vaším životním úkolem je učit se rovnováze ve všem, co v životě děláte – dávat sobě stejně jako druhým.

Protože jste 2 Země, tak základním úkolem pro tento prvek je učit se přijímat věci tak, jak jsou, jako to nejlepší pro nás – učit se vidět pozitivně všechny události, situace a příležitosti. Když ve všem hledáme mouchy a špatnosti, tak dovolujeme množení se nepříznivým mikroorganismů na našich sliznicích, a ty pak dělají neplechu, např. svědí a vytvářejí záněty.

Podívejte se na program Přijímat je láska, je to základní linka vašeho životního úkolu. Pokud se naučíte přijímat vše, co přichází, pozitivně, pak získáte sílu a sebevědomí a stanete se mistrem svého života, přestanete být obětí okolností a těch druhých. Určitě se podívejte na videa zdarma a až nastane čas, tj. v pozdním létě, vstupte do placené členské sekce (o otevření dostanete zprávu mailem).

Do prvku Země patří orgány žaludek, slinivka a slezina, kde vidím první souvislost s vaší potravinovou intolerancí. Podívejte se na vše, co s tímto prvkem a tudíž s vámi souvisí, třeba najdete další souvislosti možná s dalšími nemocemi nebo léky, pokud něco užíváte.

Doporučuji vám:

AC Zymes 2-2-2 probiotika na srovnání rozhozené mikroflory + vojtěška Green Health 2-2-2 proti překyselení, na spravení trávení, na podporu ledvin a močových cest, na zklidnění svědění (pokud byste náhodou užívala léky na ředění krve, tak vojtěšku nesmíte, a nahraďte ji Liquid Chlorophyll, ten je zbaven vitamínu K – 3 polévkové lžíce do vody a popíjet) + Magnezi B6 1-1-1 na zklidnění

Pokud užíváte nějaké léky, bylo by lepší se mi ozvat, nakombinovala bych vaši léčbu v souvislosti s nimi.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Takto bych to zkusila měsíc, pak se mi ozvěte, jak stav vypadá.

Ze stravy je nutné vyřadit kromě mléčných výrobků a pečiva také cukry a sladkosti, a vyřadit mínusové potraviny podle vaší krevní skupiny, strava podle ní je pro organismus nejvíce výživná a nejméně zatěžující.

Protože svědění je o potřebě blízkosti a dotyku, tak kromě naplňování sebe láskou a dělání všeho pro sebe, by bylo dobré popracovat na své ženské roli a zlepšit své partnerství, protože potřebujete muže, který vás bude ctít a milovat. Cesta k tomu je přes vaši sebelásku a přes pochopení muže a to, že začnete dávat to, co potřebuje, on pak začne vracet. Podívejte se na kurz zdarma Žena je láska, na videa a inspiraci k sebelásce.

Držím palce a opatrujte – sebe!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Magnezi B6: Hořčík nejen proti křečím
Magnezi B6: Hořčík nejen proti křečím

MagneZi B6 obsahuje dobře známý a skvěle spolupracující tým hořčík, vitamin B6 a zinek, které jsme pro vás vyvinuli ve snadno zpracovatelné formě, abychom vašim svalům a nervovému systému poskytli komplexní a cílenou podporu.

Detail produktu

Komentáře