Dotaz

Dobrý den,
pracuji 11 let jako zdr.sestra a nyní jsem poprvé na PN. Několik let už bojuji s problémy se zády, nevolnostmi, nespavostí, bušením srdce, bolestmi hlavy a pořád dokola. Vždy jsem to nějak překonala a utlumila, ale nyní jsem to již nemohla vydržet. Celkově veliká nervozita a z toho se mi až třesou ruce, nevolnost, pocit plné hlavy, tak proto jsem šla k obvodní lékařce. Odběry nic neprokázaly, vše v normě, jsem v pořádku. Vše stresového původu. Dostala jsem AD Elicia. Vydržela jsem je brát týden, bylo mi z nich strašně zle a byla jsem úplně otupělá a jen bych spala. Jak pak poznám, jestli je mi lépe nebo ne, když vše utlumím prášky? Vysadila jsem je a nervozní jsem stále, bolí mě hlava a když jdu mezi lidi třeba nakoupit, tak je mi špatně. Zle se soustředím a nedovedu si představit jít zpět do práce a brát třeba krev, když se mi tak třesou ruce, úplně mě to děsí. Celkově se snažím dodržovat zdravý životní styl už dlouhou dobu. Nekouřím, nepiju, cvičím jogu a tibeťany, teď užívám tbl. Elixír pro posílení paměti a potlačení trémy, piju čaj s třezalkou, meduňkou, ale moc to nepomáhá. Ráno je mi vždy hůř než večer. Celkově mě to v práci hodně stresuje, asi by mi pomohlo změnit místo, ale v tomto stavu bych to určitě nezvládla. Ještě bych chtěla napsat, že hodně problémů jsem měla i doma, měli jsme velkou krizi s manželem, vypadalo to na rozvod, ale myslím, že to bylo vše z mé strany kvůli nespokojenosti v práci, tak pak i v manželství. Prostě asi hledám samu sebe, jsem ztracená a nevím jak dál. Nechápu, kam se poděla ta pohodová a vysmátá holka, která si nikdy s ničím nelámala hlavu… 🙁 Četla jsem i studie na rekonektivní léčení, ale jsem dost skeptická, že by mi někdo dokázal na dálku vyřešit mé problémy.
Děkuji moc za radu. 🙂 

Odpověď

Dobrý den,
sama píšete, že několik let bojujete s různými problémy a vždycky jste je nějak potlačila – prostě neřešila, nenaslouchala hlasu svého těla, nic ve svém životě nezměnila, a neléčila se přírodně. Každý problém těla nás zastavuje, abychom si uvědomili, co děláme špatně. Četla jste, proč potřebujeme nemoc?
Tak je super, že už vám to stačí 🙂 a začnete se staráním o sebe pomalu a jistě. Je třeba přijít na to, co máte ve svém životě změnit a kde jsou vaše výzvy. Ideální pro vás, protože jste 2 Země, je kurz Přijímat je láska, tak se mrkněte nebo vám mohu vypracovat jednorázový placený (tisícovka) rozbor. Doporučuji ale kurz, tam máte mnohem víc informací, spoustu zdarma, a mou plnou podporu po dobu kurzu zdarma taky…
Doporučila bych vám balíček na stabilizaci psychiky, přečtěte si o depresi, je tam na něj proklik i na přírodní léčení psychických potíží. 
Zadejte si do vyhledávače v empatii Deprese, Antidepresiva, Psychika, Strach, Úzkost a čtěte, najdete mnoho odpovědí na podobné problémy. Kdyby něco nebylo jasného, ozvěte se!
Začněte se staráním o sebe JAKKOLIV. 
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře