Dotaz

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o radu, co se sebou.

Je mi 37 let a právě mi zemřela maminka. Naše vztahy byly jako na houpačce, nyní ale vše v posledním roce bylo skvělé. Mám dvě děti. Před prvním dítětem jsem vážila 72kg, před druhým 82kg a nyní jsem v 8.týdnu těhotenství s váhou 92kg. Moc mě to trápí, stále se snažím zdravě jíst, držela jsem dva očistné půsty pouze o vodě 21 dní a díky nim jsem také 2x otěhotněla a tělo pročistila. Mám diagnostikovanou endometriozu, ale více než cokoliv jiného mě trápí křečové žíly, které mám na obou nohou odmala. Operaci jsem měla na pravé noze již ve věku 15 let. Od té doby jsou žíly jen horší a horší a po celých nohách, zejména na lýtkých, ve druhém těhotenství se mi udělala nová žíla na levé noze od kolene nahoru k tříslu po vnější straně stehna. Předevčírem se mi udělala ztvrdlá bulka zezadu v ohybu pod pravým kolenem, v místě, kde mám jizvu po operaci a žílly pod tímto místem mám na povrchu moc bolavé jako kdybych tam měla modřinu. V posledním měsíci jsem hodně řešila maminku, zůstala nám v komatu po disekci aorty a po měsíci nyní zemřela. Ráda bych se svým tělem a křečovými žilami něco dělala tak, aby efekt byl viditelný, abych jim pomohla se  změnšit a nohy jsem neměla tak opuchlé. A ráda bych pro sebe našla stravu, která mi bude vyhovovat, zkouším živou stravu, zároben mám rada maso, miluju zeleninu atd. Problém vidím v mé nepravidelnosti. Ale nerada bych ted ve třetím těhotelství skončila s dalšími kily navíc a ráda bych jedla a snižila váhu i ted na zacatku správnými návyky. Mám strach, že o ty své nody přijdu a věřím, že jsou i jiné metody než jít na operaci.

Odpověď

Dobrý den,
pokud byste chtěla udělat osobní nebo vztahový rozbor z hlediska numerologie a duchovních příčin nemocí, proč přesně vy to tak máte a co máte v životě změnit, ráda vypracuji, je zpoplatněný. Používejte vyhledávací okénko pro vyhledávání potíží, které řešíte – zadáte si křečové žíly, endometrioza, nadváha, … těchto témat je plná empatie 🙂
Všechny potíže, které máte, vychází z přetížené lymfy, která neteče a stojí, takže netečou žádné tekutiny v těle. Přečtěte si o křečových žilách, je tam proklik do shopu na doporučené produkty. Teď v těhotenství to moc radikálně řešit nemůžete, proto bych vám doporučila užívat toto:
Spirulina Chlorella Plus (1-1-1) + Vein Protex (1-1-1) + C 1000 (2-2-0) + New Life (1-1-1), uvidíte, jak se vám po měsíci, dvou uleví. Je jasné, že to bude trvat a že nebudete mít nohy bez jakékoliv žíly, pokud je váš stav už takový. Ale dá se zmírnit tento stav, rozhodně aby nohy nebolely, neotékaly a stav se nezhoršoval. Po porodu a kojení by bylo dobré udělat si razantní očistu cév třeba s půstem, to se pak stav výrazně zlepší. Teď ale ne.
Všechny produkty najdete v našem shopu.
Co se týká stravy, řiďte se stravou podle vaší krevní skupiny, protože lymfu přetěžuje nejvíc bílá mouka, mléčné výrobky, sladkosti.
Myslím, že se stravou víte, jde jen o to se rozhodnout 🙂 a vydržet. Syrová strava je pro vás velmi vhodná.
Užívejte mateřství a neřešte moc svou váhu, na to bude času dost.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře