Dotaz

Hezký den Miluško a Ivane,

mám na Vás prosbu a žádost o radu. Již v minulém roce – cca před třičtvrtě rokem mi při gynekologickém stětu cytologie vyšel výsledek těžká dysplasie na děložním čípku. Paní doktorka trvala na histologickém vyšetření, které vyšlo se stejným výsledkem a hned mě hnala na podle ní „ošetření čípku“, tedy jak jsem se později vyptala, na jeho částečné odstranění. Což jsem neudělala a snažila se pracovat spíše sama se sebou.

Před týdnem jsem byla opět u gynokoložky a výsledek je stejný, opět těžká dysplasie děložního čípku, tedy podle paní doktorky poslední stádium před propuknutím rakoviny.

Dívala jsem se na Vaše stránky, jaké jsou duchovní příčiny nemocí. Po pravdě nemám pocit, že by moje příčina byla zrovna v tom, co píšete, ale jsem si zároveň vědoma toho, že člověk si mnohdy není vědom právě toho, čeho by si vědom měl  mít.

Poradíte mi nějakou léčbu nebo vhodný postup? Děkuji a přeji krásné dny

Petra

Odpověď

Milá Petro!
Nevím, co jste se snažila sama dělat, pokud máme nějaký hmotný problém na těle, musíme ho léčit hmotou, nejen pochopením. Naše tělo je úžasný nástroj a neomylně sděluje, co v životě děláme špatně, nikdy se nemýlí. Pokud chcete zjistit, kde je ta vaše duchovní příčina přesně, můžu vám udělat rozbor vaší osobnosti (placený), ze kterého to jistě vyleze a bude jasno. Určitě jste si pročetla odpovědi na podobné dotazy i rady v nich. Co dělat je snížit překyselení organismu a podpořit vlastní obranné mechanismy. Já bych vám doporučila produkty, které se dávají při selhání imunity, především Culevit, vysoké dávky vitamínu C 1000, Xantho Plus, Vitamin E 100 a třeba vojtěšku Green Health na odkyselení. Přečtěte si i tento dotaz, odpověď je téměř pro vás jako vyšitá 🙂
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře