Dotaz

Dobrý den,

již 2 roky se potýkám se stavy úzkosti, celodenní motání hlavy, občasného tlaku na hrudi a pálení žáhy. Mám problémy se stolicí, trápí mě únava a celkově jsem bez emocí a energie. Tyto 2 roky se léčím antidepresivy, avšak ne zcela úspěšně.

Momentálně jsem ve stavu, kdy je postupně vysazuji, protože můj stav paradoxně zhoršovaly. Při snižování AD se mi dostavovaly abstinenční příznaky. Jsou dny lepší a dny horší. Úzkost na hrudi pociťuji hned ráno a většinou přetrvává celé dopoledne.

Rovněž navštěvuji psychologa, fyzioterapeuta a zkouším alternativní čínskou medicínu. Zatím jsem vybral přípravky na játra a ledviny. Změny pociťuji zatím nepatrné. Jsem ze svého zdravotního stavu zoufalý, nevím, co bych ještě mohl pro sebe udělat, abych se těchto pocitů zbavil a začal se cítit lépe.

Mockrát Vám děkuji za radu a odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

nevím, jaký váš zdravotní problém byl tím spouštěčem, ale vidím, že jste 6 Kov podle Astrologie devíti planet, a ten má životní úkol učit se odpouštět, zbavovat se minulosti a nejohroženějším orgánem je tlusté střevo. Pokud nefunguje střevo, je zbytečné cokoliv užívat dalšího, protože bez funkčního střeva nevstřebáte a ani nevyloučíte z těla nic, co je třeba. Proto jako první krok bych doporučila očistu a podporu funkčnosti střeva. Teď v září začne jeho najaktivnější období, tak vás podpoří i přirozené energie přírody. Navíc vaše problémy začínají hned ráno po probuzení, tlusté střevo má svou aktivitu právě ráno, proto je to známka jeho přetížení a signál, že tudy začít. Jinak se můžete podívat i na další diagnostické ukazatele přetížených střev.

S odpuštěním a celostním přístupem k léčení tlustého střeva a plic souvisí náš program na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ Odpustit je láska, mrkněte na něj.

Po tříměsíční očistě se může docela dobře stát, že se jen tím zbavíte únavy, tlaků na hrudi, dostanete energii a veškeré depresivní stavy pominou. Možná ne, ale rozhodně bych začala tímto, a pak byste se ozval, jak to s vámi vypadá a pokračovali bychom podle vašeho stavu dál. Čínskou medicínu nedoporučuji, protože jsem přesvědčená o tom, že tělo je tak dokonalý systém, že pokud mu dáme to, co mu nejsme schopni dodat stravou – vitamíny, minerály, stopové prvky, a pokud ho podpoříme v jeho očistných procesech, zvládne se vyléčit samo. Proto doporučuji CaliVitu. Přečtěte si výše uvedené odkazy, a vám bych doporučila přesně toto:

Pure Juka (2-2-2) + AC Zymes (2-2-2) + Mega qProtect (1-1-1) + Stress Management B komplex (1-1-1).

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Stravu řiďte podle rad v očistě a také se mrkněte na stravu podle vaší krevní skupiny a vyřaďte minusové potraviny.

Držím palce, všechno zvládnete.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie
AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie

AC Zymes je přípravek, který obsahuje vysoký počet bakterií Lactobacillus acidophilus. Lb. acidophilus je zvláště odolná a užitečná bakterie, která podporuje zdravá střeva tím, že nahrazuje probiotické buňky, které během dne mizí, a podílí se na činnosti imunitního systému. Pomáhá chránit normální bakteriální flóru střevního traktu a účinně podporuje zdravou činnost trávicího systému.

Detail produktu

Komentáře