Dotaz

Dobrý den, Miluško

mám fyzické potíže s krkem. Stahování krku, zjištěné uzly na štítné žláze. Z duchovní stránky pozoruji zvýšené nároky na soukromí a ochranu. Strach ze zneužití. Neumím se postavit za sebe bez emocí. Taktéž se bojím řídit cizí auto, byť jsem aktivní řidička vlastního vozu.

Mohla byste mi prosím poradit jak se otevřít hojnosti a bezpečí a nebát se pomáhat beze strachu o své? Nemít tam to ,,já,, .

Děkuji ?

Odpověď

Dobrý den,

uzly na štítné žláze vznikají tehdy, když na sebe příliš tlačíme a jedeme v módu na výkon a výsledek. Většinou bývají důsledkem zvýšené funkce štítné žlázy, když si přečtete duchovní příčinu, tuším, že na vás sedí.

Jste výhradně mužská energie – máte rovinu odhodlání s vícečetnými jedničkami a devítkami, k tomu sklon vidět věci více z negativní stránky (osmička) a hmotné stránky (čtyřka). Nemáte žádné ženské číslo – chybí vám dvojka i šestka. Navíc jste podle Astrologie 9 planet energie 7 Kovu, který má přesná pravidla, jak je dobré žít a co je správné dělat, pokud někdo tak nefunguje, uzavíráte to v sobě, neumíte to vykomunikovat. Vaším základním úkolem je učit se zpracovávat minulost, učit se odpouštět. A tady vidím základ, od kterého vše vychází…

Neumíte mluvit o tom, co cítíte, ale snažíte se vysvětlovat, logicky (mužsky) argumentovat. Ten tlak, to chtění, aby vás druzí pochopili, se projevuje tlakem v krku a zvětšováním štítné žlázy.

Doporučuji zaměřit se na svou ženskou stránku a začít se prakticky učit vědomou ženskou roli.

Projděte si kurz Žena je láska zdarma, téma ženské komunikace je jedním ze základních kapitol, pořiďte si knížku Žena je láska, vstupte do Kruhu. Podívejte se na ženská videa o komunikaci. Vaše ženská cesta je to nejvíc, co vás volá!

Pro tělo doporučuji očistit svou lymfu, zbavit se všech škodlivin z ní, rozhýbat jí. Očista lymfy je z pohledu celostního přístupu záležitost letní, proto bych s ní počkala opravdu až bude její čas, kůra bude účinnější. Než se do ní pustíte, ozvěte se, podle vašeho stavu vám doporučím přesné produkty na váš stav a dávkování.

Teď bych doporučila zklidnit tělo i mysl, dodat tělu rozvolňující látky, abyste se zbavila vnitřního tlaku a napětí:

Organic Noni 3 polévkové lžíce (rozpustí uzly, rozvolní hlavu, přestanete tlačit, pomůže zharmonizovat hormonální systém) + Rhodiolin 2-2-2 (rozchodnice růžová, antistresová rostlina), takto 3 měsíce, pak očistu lymfy.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Na podzim, kdy nastane období pro váš prvek Kov, období odpuštění, budete pokračovat v očistě tlustého střeva, pěkně všechno postupně, jak je správný čas. Podívejte se, jak vše plyne, na energetickou růžici.

Je třeba aktivně vybíjet svou mužskou energii nějakou praktickou činností, ideální by bylo pro vás dělat masáže. Dělat práci, která vás naplňuje a dáváte do ni aktivní energii. Nebo cvičit, sportovat.

Doufám, že neužíváte žádné hormony, ani antikoncepci. Je třeba zdravě se stravovat, ideálně v souladu se svou krevní skupinou. Podívejte na zásady zdravého stravování obecně. Je třeba hodně pít čistou vodu.

Držím vám palce a jsem s vámi ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře