Dotaz

Dobrý den, 

Už přes rok mě trápí kručení v žaludku, upravila jsem stravu (nejím mouku, cukr ani příliš mléčných výrobků). Chtěla bych vědět, co s tím, zatím to je jen nepříjemné, ale nechci, aby se to zhmotnilo v nějakou nemoc. Jen mě napadlo jestli to nemůže být od neustálých strachů, které od dětství prožívám a nevím, jak s nimi bojovat, četla jsem, že žaludek je velmi citlivý na emoce. Do nedávna jsem měla silné akné a mám problémy s krční páteří (to budou nejspíš přetížená játra, že? :). Občas mám ještě svalové záškuby různě po těle.

Děkuji předem za odpověď 🙂

Odpověď

Dobrý den, krásná sebediagnostika, jste super!

U vás vše vychází z velké přecitlivělosti – máte dvě dvojky, ale k tomu dvě nuly, takže je to v podstatě dvojek 4!!! K tomu izolovanou sedmičku, to znamená velkou brzdu v komunikaci o svých pocitech, Držíte vše uvnitř a ničíte sebe. Vše místo toho, abyste to vyjádřila, spolknete, a to vás tlačí, chce to ven, nejde to strávit. Podívjete se na duchovní příčinu potíží se žaludkem.

Ten přetlak ve vás způsobuje, že nějak ty nevyřčené emoce lezou ven, pomocí akné kůží nebo záškuby, což je rychlé zbavení se emocí z těla, kdy už je v buňkách toho příliš. Na tělesné úrovni se překyselujete, zbavujete stabilizačních prvků jako je vápník s hořčíkem, a proto záškuby. Přečtěte si o tetanii např. tady, nebo si zadejte do vyhledávače v empatii, dotazů a odpovědí je tam víc…

K tomu všemu jste 7 Kov podle Astrologie 9 Planet, což je nejuzavřenější z energií – vývou pro vás je učit se odpouštět a vypouštět to, co už vám neslouží – přesně váš problém, ke kterému jste se teď dostala. Program pro váš prvek je Odpustit je láska, jeho nejaktivnější období je na podzim, doporučuji vám v polovině září naskočit.

Protože teď je období přijímání, žaludku, slinivky a sleziny, je ideální začít. Mrkněte na očistu žaludku.

Z produktů tam uvedených doporučuji vojtěšku Green Healht a Rhodiolin 🙂

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Doporučuji stravu podle vaší krevní skupiny, rozhodně vyloučit všechny mínusové potraviny.

Takto vydržet do září, tj. 2 měsíce a pak se vrhnout do Odpustit 🙂

Vše půjde! Krok za krokem…

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře