Dotaz

Dobrý deň, moja dcéra absolvovala pred 2 rokmi gastro vyšetrenie endskop do žalúdka, bol zistený silný zápal žalúdka. Brala lieky, ktoré majú vedľajšie účinky. Dcéra má stále problémy s trávením, po jedle máva kŕče v bruchu a po každom väčšom jedle stolicu, niekedy hnačkovitú. Žalúdok nebolí. Má akné a bolieva ju hlava, tiež má bolestivú menštruáciu, kedy musí brať lieky od bolesti. Pred 5 rokmi mala premnoženú candidu albicans v celom tráviacom ústrojenstve. Máme podozrenie, že zápal žalúdka, možno aj čriev pretrváva, avšak neche brať klasické lieky, lebo to nevedie k ničomu. Manžel má ulceroznu kolchitídu. Prosím Vás o pomoc a odporúračanie vhodných prípravkov.+

Ďakujem

Odpověď

Dobrý den, chválím vás za trpělivost 🙂
Všechny potíže vaší dcery vychází z jednoho základu, a tím je překyselení. Je třeba vyřadit ze stravy všechny sladkosti, mléčné výrobky, bílou mouku, uzeniny, maso (pouze ryby). Ideálně by bylo stravovat se na zelenině, obilovinách, ovoci a luštěninách, ať jí hodně sojových produktů (kostku tofu denně), mají v sobě přirozené estrogeny. Doporučila bych jí užívat toto:
ProbioBalance (1-1-1) + Green Healt – vojtěška (2-2-2) na lačno – spraví trávení, zlepší akné
+ qProtect (1-1-1) + C 1000 (2-1-0) + Evening Primrose Oil (1-1-1)
Takto 3 měsíce, uvidíte, že se trávení naprosto spraví a i ostatní potíže ustanou. Pak se domluvíme na prevenci, aby se stav nevrátil.
Pro vašeho muže bych doporučila očistu tlustého střeva, jen bych možná poupravila doplňky… záleží teď ale na něm, zda chce kůru podstupovat.
Produkty CaliVity si objednejte podle instrukcí ZDE.
Kdyby něco, jsem tu! s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?