Dotaz

Dobrý den,
rád bych vás požádal o radu. mým problémem je třes rukou, který mám od mládí a nyní ( 52 let) se mi zhoršuje. Pokud přijdu někam do restaurace mezi lidi, nejsem schopen se v klidu najíst -objeví se mi třes rukou , jídlo pro chvění ruky nemohu dopravit do úst. Mám pocity, že se na mě všichni dívají. Totéž se mi děje, pokud si mám s někým připít. Pokud jsem v klidu a v pohodě, tyto problémy téměř vymizí a nepociťuji je. S ničím se neléčím, mám pouze vyšší hladinu bilirubinu v krvi. Děkuji za vaši radu.

Odpověď

Hezký den,
Třes těla nás chce vyburcovat k akci, je to jako když někdo upadne do mdlob a my s ním zoufale třeseme, aby se probral – takhle asi postupuje naše duše, prostřednictvím těla nás chce probudit k akci. Abyste pochopil, k čemu byste se měl vyburcovat, musíte znát sám sebe. Zkusíme maličko poodhalit 🙂
Podle astrologie devíti planet jste 6 Kov, což je energie pevná, zarputilá, tvrdá, zásadová, která ráda uplatňuje vše po svém. Váš den narození ukazuje opět na jistou zatvrzelost, neústupnost, vůbec osmičky v datu narození jsou výzvou ke hledání rovnováhy mezi materiálem a láskou, tito lidé mají možnosti být velmi úspěšní a bohatí, ale jen pokud nezatrvrdnou a nezapomenou na lásku v životě. Tím nemyslím milovat partnera, tím myslím milovat všechny a všechno – tolerance, laskavost, odpouštění, pokora, štědrost. Jako dovršení máte rovinu odhodlání, co si usmyslíte, to uděláte. Změkčením je dvojka – lepší komunikace a schopnost vcítit se do druhých. Určitě je vám ale z přečteného jasné, že je třeba změkčovat, změkčovat, změkčovat 🙂
Čtěte knížky D. Walsche – Hovory s Bohem a jiné – pomůže vám to najít Boha v sobě a pochopit, jak je to s tím naším životem, jsou to knížky přesně pro takové chlapy, jako vy 🙂
Ruce jsou symbolem dělání, přijímání a dávání, akce. Všechno si přečtěte a najděte, proč se vám tak děje, proč vámi život třese, možná už to víte.
V každém případě je třes známka rozhození (jasně, když nejsme sami sebou a neděláme, co máme) a nestability, proto je nutné dodat minerální látky. A pak zharmonizovat systémy těla.
Doporučila bych vám užívat:
Strong Bones Plus = vápník s hořčíkem s vitamínem D na stabilizaci a zklidnění, dávkování 2-2-2 mezi jídly.
Noni – džus jiným slovem zázračný, který umí věci, které my pochopit neumíme, především harmonizuje rozhozené systémy, pomáhá jim znovu fungovat pospolu, užívejte 3 polévkové lžíce denně.
Super Soya Lecitin na změkčení a zpružnění, dávkování 5-5-5 po jídle.
Snažte se stravovat zdravě, v každém případě je třeba vyloučit mléčné výrobky všechny kromě zakysaných, bílou mouku a kuřata, obzvlášť pozor na veškerou chemii ve stravě, prostě vařit doma.
A pitný režim je jistě důležitý, ideálně čistá voda, denně vypít 1 litr zeleného či bylinného čaje.
Je vám jistě jasné, že je třeba trpělivosti – ve starání se o své tělo, aby i mysl měla čas pochopit a my měli čas i na reálný čin, vydržte.
S láskou vaše Empatia
Jsem tu, kdyby něco 🙂 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?