Dotaz

Zdravím,
právě jsem zkoukla webinář Umíme milovat své děti?
Mám dvojčata(9 let) – já i děti jsme všichni ZEMĚ (dokonce i manžel). Dcerka si vše nejdříve udělá a pak si jde za zábavou. Synek je pomalý, nejradši by nejdříve zábavu. Ráno vstává téměř na poslední chvíli, pak mu tvá než se nají a to už ho musím honit, že by měl už jít do školy. Nejradši bych ho nechala vykoupat v pozdním příchodu, ale to z toho bude tak vystresovaný, že ho rozbílí břicho. Má strach požádat učitelku o jakoukoli pomoc. Také májí syn a manžel mezi sebou velké neshody. Syn je na něj drzý , což manžela hned ročílí a hádka je na světě.
Rozumím, že toto je mezi manželem a synem, ale těmi hádkami strádá celá rodina.Vůbec nevím, jak to řešit
Já sama jsem ta, která má ve všem pravdu a musí být po mém. Názory ostatních netoleruji. Navíc jsem neskutečně nerozhodná a ani si nedokážu vybrat z vašich kurzů

 

Odpověď

Dobrý den, 
nerozumím, na co se ptáte 🙂
Hledáte odpovědi na své otázky, ale zdá se, že když se k vám dostanou, stejně je smetete se stolu a uděláte si to po svém. Proč sem píšete, když vám poradím, co máte dělat, tak to stejně neuděláte. Já přece za vás nemůžu nic ve vašem životě udělat, musíte to sama. Píšete, že jste taková a maková – a co s tím já? Tak si taková buďte, když se vám nechce udělat NIC.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře