Dotaz

Dobrý den Miluško,

chtěla bych Vás poprosit o radu. Loni v srpnu jsem v práci upadla na schodech na levé koleno. Od té doby mě stále bolí. U doktora jsem nebyla, myslela jsem si, že je jenom natlučené a bude to dobré. Bohužel mě stále bolelo tak jsem byla nyní u ortopeda. Na rtg není nic zlomeného, má podezření na meniskus, ale ještě tam půjdu na kontrolu. Prosím Vás co bych mohla udělat? Nejvíce mě trápí, že si nemohu kleknout a sednout do dřepu. Moc děkuji za ochotu. Olga

Odpověď

Dobrý den,

nehoda není náhoda, má stejné poselství jako nemoc, jen rychlejší. Kolena jsou kontrolkou ledvin, tedy našich vztahů. Levé koleno souvisí s ženskou energií. Hledejte, kde v přístupu k druhým nedokážete přijmout jejich jednání, názory, kde se zatvrzujete.

Přečtěte si o svých dvou sedmičkách a dvou rovinách – o silné, aktivní Rovině dovednosti a Rovině senzitivity. Jste energie 8 Země, to je nejsvobodnější energie, nesnáší žádné omezování, zákazy, chce být nezávislá a dělat si vše podle sebe. Navíc vám chybí dvojka, neumíte druhým naslouchat a trváte si na své pravdě, argumentujete. Ženy osmičky Země jsou často zatvrzelé v postojích a názorech, umíněně si trvají na svém a často bojují ve vztahu se svými muži. Osmička je tuhost, tvrdohlavost, a často musíme být „zlomeni“ ( třeba úrazem- rychlou nemocí), abychom pochopili. Pokud byste chtěla podrobnější rozbor, proč to tak máte, obraťte se na Lenku Krůpovou, já už je nedělám z časových důvodů.

Podívejte se v Akademii celostního zdraví na kurz Přijímat je láska a Soužít je láska. 

Doporučila bych vám Curcuma Pro – má velmi dobrý účinek na snížení bolestivosti kloubů a zlepšení pohybu 1-0-1 po jídle

Joint Protex Forte – pro podporu novotvorby chrupavky, dávkování 1-0-1po jídle

Super Soya Lecithin- pro rozvolnění vazů a svalů, navíc funguje jako mazivo na klouby, dávkování 3-3-3 po jídle

Problémy poukazují na dlouhodobé překyselení organismu, bylo by vhodné užívat Liquid Chlorophyll -3 lžičky do 1,5l vody, popíjet během dne a nejlépe upravit stravu podle krevní skupiny.

Vše nakoupíte v našem eshopu.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?