Dotaz

Krásný den,

chtěla bych se zeptat, co v mém životě znamená, že mám poslední dobou samé úrazy.

V loni koncem srpna zlomená čéška, to bylo 5 měsíců marodění, pak 3 týdny v práci a vytažené vazivo u kotníku, takže další neschopenka, ve které jsem podstoupila vyoperování šroubu a drátů z kolene a melanomu pod okem. Pak jsem byla 14 dní v práci a o víkendu jsem spadla a zlomila si ruku. Nevím, jestli to má nějaký důvod, ale všechno popsané je na pravé straně, i ten melanom. A veškeré moje i dřívější úrazy, kromě jednoho byly na schodech. I když se hlavně po operaci toho kolene snažím chodit opatrně, není mi to nic platné.

Myslím si, že to všechno má nějaký důvod, ale nemůžu na to přijít jaký.

Děkuji za názor a přeji krásný den 😉

Odpověď

Dobrý den,

úraz nebo zlomenina je nehoda a má stejné poselství jako nemoc, jen jde o rychlejší výzvu, když dlouho nechceme poslechnout, nechceme něco změnit, býváme zlomeni.

Pravá strana souvisí s rozumem, nějakým mužem (partner, táta, syn). U vás vzhledem k ostatním číslům jde o převahu rozumu, logiky, přemíru mužské energie nad citem, srdcem.

Máte všechna čísla lichá, tedy jen mužskou energii – aktivitu, řízení, argumentování, logiku, a je to pro vás silným upozornění, že potřebujete doplnit do svého života ženskost, měkkost, naslouchání, učit se fungovat jako žena, být měkkou, pasivní ženou.

Podívejte se na kurz Žena je láska zdarma a videa Probuzení k otevření Kruhu, kde ženy přesně toto učím.

U vás to souvisí s vaší energií 2 Země, a tak je nejvíc ohrožená překyselením a tím přetěžováním jater (melanom je rakovina kůže, kůže je zástupný orgán jater), ty souvisí s potlačováním zlosti, agrese. Vy jste uzavřená, neumíte sdělit, co cítíte, držíte všechny emoce v sobě a pak boucháte. Překyselením dochází k nedostatku minerálu, tělo se snaží neutralizovat krev, protože to je pro něj životně důležité, a tak bere vápník a hořčík ze zásob určených třeba pro kosti, tkáně, šlachy.

Máte dvě prázdné roviny – Rovinu Saturnu a senzitivity, které vám oddělují všechna čísla od sebe, takže máte  izolované jedničky, izolované sedmičky a izolované devítky, což znamená, že je pro vás těžké, (ale zároveň je to váš karmický úkol) spojovat své schopnosti akcí, konáním, činností, realizací plánů. Jde o to jen o tom nepřemýšlet, ale začít se změnou, dělat to prakticky.

Pro váš prvek Země ve v Akademii celostního zdraví kurz Přijímat je láska.

Doporučila bych vám Liquid Chlorophyll – výtažek z mladých lístků vojtěšky, neutralizuje, odkyseluje, dávkování 3-5 lžiček do 1,5l vody, popíjet během dne

Calcium Magnezium PLUS – přírodní vápník+hořčík v chelátové vazbě, dávkování 1-1-1

Jaterní kůrusilymarin 0-2-2 + lecitin 2-2-2

C1000 – pro lepší hojení všech tkání, podporující regenerace, dávkování 2-2-0

ZenThonik – silný antioxidant k lepší regeneraci těla, urychluje rekonvalescenci a sbírá volné radikály, dávkování 3 lžíce denně.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

S láskou Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Silymarin Plus: Detoxikace jater
Silymarin Plus: Detoxikace jater

Játra jsou jedním z nejaktivnějších orgánů v těle: rozkládají škodlivé látky, které vstupují do organismu, a detoxikují, a tak je jejich ochrana zvláště důležitá. Ostropestřec mariánský je nejoblíbenější bylinka, která chrání játra, extrakt z něj může účinně pomáhat při detoxikaci jater a tedy i při jejich regeneraci. Aminokyseliny obsahující síru, jako je methionin a cystein, také zvyšují samoléčebnou funkci jater. Chrom může játrům odlehčit tím, že podporuje metabolismus polysacharidů.

Detail produktu

Komentáře