Dotaz

Zdravím Miluško a Ivane

Moc prosím o rady, protože se stále točím v kruhu a nejde mi z něj vystoupit a už jsem opravdu zoufalá a nevím co se sebou. Vlastně se bojím.

Mám tři děti (během šesti let), nejmladšímu jsou teď aktuálně 4 roky. V jeho půl roce jsem začala být neustále nemocná. Co měsíc dva antibiotika na záněty horních cest dýchacích, streptokoky, hemofil a nakonec ještě naprosto otékající streptokoková angína s hospitalizací a nitrožilním podáváním ATB. Nakonec jsem se dostala do péče Imunoložky, která mi dala lék na imunitu, který mi pomohl udržet se do této doby bez ATB, tj.dva roky. I když s nějakými nachlazeními, rýmami, kašlem. Lék již neberu.

A rýmu mám celoročně, již desítky let. A více jak dva roky mi píská v levém uchu. A občas se přidá i pravé. Stále mám tlak v uších, lupe v nich při polknutí. občas uši bolí. Stejně tak bolí i hlava.

Skoro rok bojuji s bolestmi břicha, chvilku to vypadalo na slinivku, ale když mi bylo opravdu hodně zle, tak jsem jedla jen vařenou mrkev a červenou řepu a krevní testy se nakonec zlepšily a UZ břicha naštěstí také nic nepotvrdil. Ale pod oběma žebry mě bolí. Nevím zda mám propustné střevo nebo nevstřebávající střevo.

Nevím proč mám v sobě tolik nepořádku a jakého, ale na pravém chodidle a levém palci na ruce se mi utvořili bradavice. A loni v říjnu migréna s aurou, (nevidění, nemožnost se vyjádřit, brnění pravé ruky a obličeje). A k tomu všemu se teď aktuálně přidala bolest dásní a levá strana čelisti. A má nemocnost i před dětmi tak dvakrát do roka byla.

Stravu jsem trochu změnila, i když jsem nikdy nejedla vyloženě nezdravě. Nemůžu přijít na to, kde dělám chybu.

Celý život ale bojuji se strachy, úzkostí a panikou. Mám neuvěřitelný strach ze smrti, myslím, že i vím proč. Vím, že všichni jednou umřeme. A věřím, že tím to nekončí, ale mám hrozný strach, být jednou universální láskou nebo tím, co vše mě ještě čeká. Jako by nestačilo bát se smrti.

Jsem v podstatě trochu nechtěné dítě (sociální situace). Mamka v mých asi čtyřech letech onemocněla nádorem hlavy a mě to nikdo nevysvětlil, jen ta hrůza zůstávala pořád viset ve vzduchu. Prognóza lékařů-smrt. Přežila, ale teď v 58 letech má počínajícího Alzheimera. Ani další úmrtí mi nebyla jako dítěti vysvětlena. Tím si vysvětluji svůj strach ze smrti. Rozumím tomu, že to neuměli lépe, měli toho až nad hlavu…, ale já také, až do teď. Strach ovládá můj život i do dnešních dnů.

Dokonce jsem zkusila antidepresiva, jen jsem v tom neviděla to uzdravení, ve které jsem doufala. Přestala jsem je jíst.

Mé děti mi pomáhají s mými nemocemi, prošli jich také dost. I jim bych ráda ulevila a pomohla. Většinou jsou to respirační nemoci nebo zvracení a průjmy. Dcera má vytrženu nosní mandli, kvůli tomu, že špatně slyšela a bylo mi sděleno, že jinak se to nespraví. Letos v březnu měl dokonce nejstarší zápal plic, s praskajícími cévami na chodidlech, dcera to měla podobné už v únoru, jen to nebylo odhaleno lékařsky, nejmladší se dokonce osypal jakousi vyrážkou spojenou s trávením – prý snad enteroviry, k tomu zvětšená nosní mandle.

Cítím selhání z mé strany, že musí takto trpět. I když trochu vím, že mi chtějí ulevit a pomáhají mi tím. Ale mám pocit, že bych to měla zvládat sama a lépe. Moc prosím o rady a jaké případné doplňky s jejich užíváním by byly vhodné.

Velmi děkuji a přeji krásné dny Jana

Odpověď

Ahoj Jani, určitě ti spoustu věcí o sobě došlo v kurzu Radovat se je láska, který jsi prošla a kde jsi mohla najít přesně praktické kroky, které skutečně dělat – na úrovni mysli, tzn. co máš dělat každý den pro rozsvícení radosti v tobě, a na úrovni těla, tzn. jak se o sebe starat. Pojďme na to mrknout spolu… Téma Radovat se je láska je tvé téma, máš se učit radovat se a být šťastná nezávisle na tom, co se děje nebo neděje. Jsi 9 Oheň a tvými životními orgány jsou tenké střevo a srdce. Výzva tenkého střeva je nepitvat věci, umět se na problémy vykašlat, hodit je za hlavu, neřešit nesmrtelnost chrousta 😀 – viz duchovní příčiny nemocí. Jen se zdravým přístupem k tady a teď se dokážeme radovat, oprostti se od toho, co nelze změnit, a mít zdravé srdce a spoustu energie. Jenže následkem ATB sis totálně odstřelila nejen tenké střevo, ale i všechny sliznice, což se projevuje všude jako záněty – plic, v uších, zuby, střeva,… Tvou výzvou je učit se být Radovánkem – radovat se ze všeho, i když jsi spadla do kopřiv! Prostě si užívat život, děkovat za něj a prostě žít. K tomuto účelu sis vybrala své rodiče, aby ti nasadilli do hlavy strachy a tím ti pomohli vyburcovat svou sílu a strachů se zbavit. Máš karmickou rovinu Saturnu, díky které sis prožila a možná stále proživáš obtížnější výzvy než ostatní lidé, máš ale díky tomu šanci se dostat výš – víc pochopit, postoupit, zlepšit se. Tvá výzva je v komunikaci – máš plnou rovinu myšlení, stále o všem přemýšlíš, všechno rozebíráš, chceš logické argumenty, vysvětlení, … ale vlastně žádná odpověď ti stejně nedá klid. Jeidným řešením je pracovat se svou myslí (viz úkoly z Radovat se je láska je třeba dělat, dělat, dělat, a dělat), učit se vypnout hlavu tím, že svou pozornost přesměruješ na to, co ti dělá radost a co tě baví, prostě si přestat všímat toho, co tě rozhazuje. Doporučuji ti kurz zdarma Žena je láska, knížku Žena je láskaKRUH, až ho otevřu. A nyní kurz Přijímat je láska – teď ve středu bude živé vysílání Cesta superhrdiny, přesně pro tebe – jak se naučit přijímat vše negativní k tomu, aby tě to vykoplo ke změně, v kurzu pak je spousta dalších mentálních technik na přeměnu svých myšlenek. Pokud to ale nebudeš dělat, stejně se ve tvém životě nic nezmění. Vím, že je to těžké začít jednat, když nemáš pětku, ale jinak než touto cestou si hlavu neuvolníš. Můžeš si pomoci berličkami – doplňky stravy: Rhodiolin 2-2-2 + AC Zymes 2-2-2 + Organic Noni 3 lžíce (jako vedlejší efekt tě zbaví celoživotní rýmy, je to neodpuštěné dětství) Dětem dávej také proibiotika AC Zymes 3 denně (nebo Probiobalance) a Organic Noni (2 lžíce) Užívejte takto rozhodně přes celou zimu, ať máte silnou imuniitu. Vše si pořídíš v empatia shopu Snaž se o zdravé stravování nejen pro děti, ale hlavně pro sebe – Zásady zdravého stravování Pro vás všechny je nejdůležitější vyřadit cukr a sladkosti, bílou mouku a mléčné výrobky (můžete pouze zakysané, ale stejně ne každý den!) s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?