Dotaz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, od včerejška mam zalehlé uši a v levém uchu mi hučí. Byla jsem na ORL a foniatrii, kde mi napsali troje prášky. Co by to mohlo byt a proč nevědí. Jediné co mi řekli, že se mi špatně prokrvuji uši a asi i mozek. Zjistili zhoršení sluchu o 1.1% v uchu pravém. ( před 2 mesici jsem prodělala Covid-19, bez příznaků)
Dekuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

uši jsou kontrolkou ledvin, tj. našich vztahů. Podívejte se na další diagnostické znaky oslabených ledvin a na duchovní příčiny.

Tento problém je jen pokračováním nějakých potíží v oblasti vztahů a ledvin, močových cest nebo pohlavních orgánů. Vše vychází z vašem lpění na partnerovi, ohromné citlivosti a neschopnosti vyjádřit to, co vám vadí a co jde proti vám – máte 3 dvojky v mřížce. Jste velmi silná energie 8 Země, která tlačí svou pravdu a navíc je vaše silná energie násobená charakterem vaší krevní skupiny. Uši ukazují na problém s nasloucháním, dáváte málo energie skutečnému naslouchání, ačkoliv to vypadá, že mlčíte a nasloucháte, za zády máte sevřenou pěst a bublá to ve vás – vyjádřit to ale konstruktivně neumíte, když je toho moc, utečete nebo útočíte….

Doporučuji projít si kurzem Žena je láska, číst knížku a sledovat videa o ženské komunikaci.

Máte ohromné množství energie a je třeba ji ventilovat fyzicky, tančit, cvičit, chodit na procházky, najít si to, co milujete a to dělat, realizace svých darů je pro vás největší životní výzva. Přijmout se taková, jaká jste a pak vyjádřit všechny schopnosti ve vás, máte předpoklad být velmi úspěšná v životě. Kurz pro vás je Přijímat je láska, až přijde jeho období, vstupte, zatím se mrkněte na videa zdarma.

Co se týká těla, podpořila bych aktivitu, tj. prokrvení, vstřebávání, trávení…

Doporučuji:

qProtect 1-1-1 (antioxidanty s ginkgo bilobou na prokrvení) + C 1000 1-1-1 (nejdůležitější antioxidant na očistu cév) + Organic Noni 3 polévkové lžíce na srovnání tohoto problému a pak se uvidí podle stavu, jak nastavit prevenci podle toho, jak se vám bude dařit měnit své postoje…

Vše si pořídíte v empatia shopu

Nezapomeňte na zdravé stravování, podívejte se na stravu podle své krevní skupiny, v každém případě je třeba vyloučit všechny mléčné výrobky a pečivo všechno, než problém odezní.

Začít můžete Harmonickými vztahy, kde najdete sebe a zjistíte své základní danosti i jak se o sebe starat na úrovni těla i mysli, kde se realizovat, i jak komunikovat se svými blízkými.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře