Dotaz

Dobrý den,

před nějakou dobou jsem se začala zajímat o fungování těla jako celku. Ráda bych se naučila porozumět svému tělu, ale jsem začátečník, a proto bych Vás ráda poprosila o pomoc v rozklíčování mých současných problémů.     

Jsem citlivý člověk se sklonem k úzkostem. Dříve jsem to nevnímala tolik, ale po porodu (rok) jsem úzkostivá hodně. Často se cítím napjatá a nervózní, přestože k tomu nemám důvod. Přestěhovali jsme se na vesnici do vysněného domečku. Je tady klid a pohoda, kterou já v sobě bohužel nemám. Poslední dobou cítím velké napětí svalů, zvlášť nohou a brnění (mravenčení) pravé ruky a nohy. Dělají se mi modřinky na lýtkách, aniž bych se uhodila. Cítím tlak dole v krku a současně v oblasti solar plexu a jsem taková bez energie. Prosím Vás o pomoc, na co bych se měla zaměřit. Děkuji moc. V.

Odpověď

Dobrý den,

vaším hlavním problémem je nedostatek aktivity, málo vyventilované energie ven ze sebe, ta se ve vás hromadí a nějakým způsobem se chce projevit – proto brnění, mravenčení, záchvěvy, vnitřní tlaky a napětí. Jste 2 Země a ta nutně potřebuje dělat práci, která ji naplňuje, pomáhat druhým, k tomu jste krevní skupina O, což je vůdce, který potřebuje být vidět a vést druhé. Aby toho nebylo málo, máte plnou rovinu energie s vícečetnými osmičkami a devitkami, je to neskutečná síla, která ve vás leží. Vy nepotřebujete klid, ale naopak aktivitu!

Vaším problémem a výzvou je udělat první krok, prostě začít, přestat se schovávat – máte prázdnou rovinu Saturnu a chybějící pětku… ale pokud byste to neměla zvládnout, nevybrala byste si to.

Přečtěte si tento článek

Chybí vám zoufale stabilita, minerální látky v těle, základní hmotné prvky, je třeba přestat přemýšlet, a začít dělat. Pracovat s hmotou, která je tu pro nás jako modelína, ze které máme pomocí naší síly, energie a pozornosti tvořit náš svět. Začněte!

Přečtěte si knížku Základy celostního zdraví, začněte se věnovat svému zdraví, vstupte do Jak mít zdravou rodinu, pusťte se do starání o sebe a své blízké reálně, nenechte si ujít, až otevřeme Základy celostního zdraví, staňte se poradcem CaliVity.

A užívejte:

New Life 1-1-1 + Strong Bones 2-2-2 + Green Health – vojtěška 2-2-2

Vše si pořídíte v empatia shopu

Stravujte se podle své krevní skupiny, vyloučete mínusové potraviny. 

Začněte! s láskou Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?