Dotaz

Dobrý den,

ráda bych poprosila o radu ohledně bolestivého podkoží na břiše a v podbříšku. Měla jsem velké bolesti žaludku a střev (extrémní nahromadění emocí ) tento stav jsem zvládla a pracuji na něm, ale s čím si nevím rady jsou nejspíš bulky (oblast nad pupkem pod žebry, vpravo u pupku a levý podbříšek). Domnívám se, že jsou to třeba zvětšené uzliny, protože je to bolest v podkoží (bolest na pohmat, při ohýbání). Může i toto souviset s psychikou? Popřípadě jak alternativně léčit?

Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

jste velmi citlivá, empatická osoba, velmi zaměřená na druhé lidi a jejich pohodu a spokojenost. Přečtěte si o své dvojce a šestce v datu narození, a o svém dni narození. Lidé s touto energií mají sklon upřednostňovat druhé, zapomínat na sebe, mají problémy se sebehodnotou, sebeláskou a následně se sebevědomím. Jste velmi zaměřená na partnera a nutně potřebujete harmonický vztah. Vaše tři devítky vám dávají vysoké napojení na vyšší princip života, jste napojená na Vesmír a umíte sbírat informace shora, výzva třech devítek je neprosazovat to, co „víte“, netlačit svou pravdu, své vnímání světa.

Podle Astrologie 9 Planet jste 1 Voda, což je nejuzavřenější z energií, nemluví nikdy o svém nitru, je to taková „hérečka“, která se tváří, že vše je v pořádku, ale uvnitř ji sžírají nevyslovené negativní pocity, které nedokáže sdělit druhým – aby jim neublížila. Tyto neventilované emoce se usazují ve vašem těle, nedokážete „strávit“, pochopit, přijmout, trápíte se sama. Uzavřenost blokuje tok energií, především tekutin v těle, nejohroženější orgány Vody jsou ledviny a močové cesty – viz energetická růžice, výzvou je pochopit vztahy – viz duchovní příčina oslabených ledvin, následně přichází problém s tokem lymfy – přečtěte si o stagnaci lymfatického systému, třeba uvidíte další souvislosti např. s hormony, štítnou žlázou, mandlemi, atd., nevím, zda je něco i vaše.

Cestou je pochopit vztahy jako takové, je to váš životní úkol Vody. V zimě je nejintenzivnější období práce na vztazích, ledviny a močové cesty mají nejaktivnější období. Proto doporučuji projít si kurzem Soužít je láska, jít do členské sekce a začít jiný postoj ke vztahům praktikovat v praxi. V rámci kurzu Soužít je láska je bonusem zdarma přednáška Žena je láska – základní principy vědomého ženství. Určitě je třeba začít s touto cestou – projděte si kurzem zdarma Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska, vstupte do KRUHU Žena je láska, projděte si výzvou Jsem skvělá žena.

Pro tělo doporučuji:

Ocean 21 3 polévkové lžíce + Omega 3 3×1 tbl. + Immunaid 3×2 tbl., takto 3 měsíce, poté se domluvíme, jak dál podle stavu

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

V článku o očistě lymfy najdete doporučení ke stravě, v každém případě je nutné vyřadit cukr, sladkosti, mléčné výrobky, maso kromě ryb. Jíst podle své krevní skupiny, hlavně vyřadit mínusové potraviny. Pít čistou vodu, případně ředit s Liquid Chlorophyll, který detoxikuje tělní tekutiny.

Začněte sama se sebou ♡

s láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek
Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek

Ocean 21 je komplex řas na bázi Aloe vera, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek, jako je Pau D’Arco, brusinky, extrakt z červené řepy a mrkve. Přípravek podporuje detoxikaci a regeneraci těla a zároveň zvyšuje odolnost. Navíc je v chutné tekuté formě.

Detail produktu

Komentáře