Dotaz

Dobrý den., chcela by som Vás poprosiť o radu mám 31 rokov a dlhsiu dobu mám problémy s vlasmi., ktore mi velmi vypadávali., za nejaký cas sa to ustalilo ale zmenila sa mi vlasova struktura., vlasy mi síce rastu ale su velmi jemne a tenke. Okrem toho mam problemy s krcnou chrbticou ktora ma bolí., po lymfomasazi sa moj stav zlepsil zacala som sa viac hýbat ale krcna chrbtica este pobolieva. moje problemy s vlasmi zacali asi pred 10 rokmi., trpela som aj hnisavymi anginami kvoli ktorym som si dala odstranit mandle., kvoli zdr. problemom som zacala upravou stravy., po odstraneni mandli som prestala uzivat antibiotika lenze som zacala mat problemy s krcnou chrbticou ktora ma boli aj doteraz., pridali sa aj bolesti lytok. Je mi jasne ze problemom je zanesena pecen ako ste mi napísali ., len neviem odkial zacat., lymfaticky system alebo pecen? Neviem kde robim chyby a co by som mala zmenit. Za odpoved velmi pekne dakujem. S pozdravom A.B.

Odpověď

Dobrý den,
Pojďme skládat vaše charakteristiky, uvidíte, jak všechno krásně do sebe zapadá. Pochopíte vše, co se vám dělo a také z toho vyplyne, co změnit a jak. Uvidíte, jak lymfatický systém souvisí s játry a proč to je u vás tak propojené.
Přečtěte si o svém dni narození a o energii 8 Země, o jedné osmičce v mřížce a o životním čísle 1.
Máte velkou sílu a odhodlanost, svobodomyslnost a touhu prosadit se a uspět. Vlastní názor a potřeba mít pravdu, je pro vás zásadní. Potřebovala byste pro spokojený život být vůdcem, oznávaným člověkem, důležitým pro druhé lidi. Jenže…
Máte dvě izolované jedničky a plnou rovinu empatie. A chybí vám pětka.
Základním problémem u vás je uzavřená komunikace. Neumíte sdělovat své pocity a přání, ale neumíte sdělovat ani to, co se vám nelíbí a co vás štve. Neumíte mluvit o svém nitru. Tváříte se jako hrdinka, která vše zvládne a která sama nic nepotřebuje a je v pohodě. Protože jste příliš zaměřená na druhé lidi, pro ně uděláte vše. Nesnášíte konflikty a toužíte, aby všechny bytosti byly šťastny. Ovšem utlačujete tak sebe. Dáváte přednost druhým před sebou. Jenže cítíte tu svou vnitřní sílu a potřebu prosadit se, víte o svých silných stránkách a schopnostech, jenže vám přijde sobecké myslet na sebe a dát sobě přednost. A tak se obětujete štěstí druhých, ustupujete, aby byli druzí spokojeni, v sobě všechno dusíte a nic neřeknete (z toho angíny). A tak stojíte na místě, nevíte, jak to změnit a co udělat. Jak najít ten balanc mezi pomocí druhým a starostí o druhé a potřebou prosadit sama sebe. Vnitřně se trápíte (sama), jste nespokojená a problémy s játry jsou tu. Zastavený tok komunikace, zablokovaný proud mluvení o tom, co vás trápí, je zablokovaná lymfa. Bolesti lýtek je ukazatel špatně tekoucí lymfy také. A vnitřní nespokojenost a užírání se, že nemůžete dělat to, co byste chtěla a potřebujete pomáhat druhým, přináší problémy s játry. Krční páteř je jen kontrolkou jater, souvisí i s vytrženými mandlemi a blokující se lymfou (špínou) v oblasti krku, s neschopností mluvit a vydávat z hrdla ohnivé emoce, a také s ohroženou štítnou žlázou, která ukazuje, zda jen chceme a chceme, nebo taky pro své chtění něco děláme. Málo energie, málo síly to změnit, chybějící pětka je ukazatel slabých a vypadávajících vlasů. Sedí vám to?
Podle mého pohledu sedí i to, kdy vám začaly vlasy padat. Před asi 10 lety jste přešla z devítiletého cyklu pod vlivem čísla 1 do devítiletého cyklu pod vlivem čísla 3. 1 je výzvou postavit se na vlastní nohy a najít sebe, věnovat se sobě a prosadit sebe. Uvědomit si své JÁ a vlastní potřeby. 3 je o začlenění se do společnosti, uvědomění si vztahů a vazeb s druhými lidmi. Jde o otevření se druhým. Možná jste to tenkrát s vazbou na druhé přehnala, možná jste dostatečně nenašla sama sebe a začala se přespříliš dávat. Možná jste se víc věnovala ostatním a málo sobě. Angína je o tom, že nedokážu říct to, co mi vadí a štve, jde o ohnivé emoce (hoří v krku, pálí), jde tedy o negativní pocity a emoce. Pokud vám vzali mandle, kontrolku lymfy, místo, kde se všechno shromažďuje, pak se tyto ohnivé emoce dostaly lymfou do celého těla, a je tu překyselení a problém s játry. Jak umíte říkat, co vás štve a co nechcete? Umíte říkat NE druhým lidem?
Ptala jste se, zda se máte zaměřit na lymfu nebo na játra. Už je vám jasné, jak lymfa s játry u vás souvisí?
V každém případě je třeba postavit sama sebe na první místo ve svém životě a začít prakticky naplňovat všechny své přednosti a danosti. Projevovat sílu a energii, samostatnost a potřebu vést v praktickém životě, především ve vztazích a v práci. Ve vztazích tak, že se naučíte říkat NE a přestanete se obětovat druhým lidem. Pomáhat můžete, ale jen pokud se vám chce. Ne na úkor svého dobrého pocitu ze života. Stát se „sobečkem“ 🙂 A pak začít pracovat sama na sebe, najít si to, co vás naplňuje a baví a to začít dělat. Seberealizace je pro vás základem spokojenosti. Nemůžete být zaměstnanec, jste nesvobodnější ze všech energií. A velmi schopná 🙂
Doporučuji vám náš on-line kurz Tolerovat je láska, jsou tam praktická cvičení a hodně informací o seberealizaci. Měla byste pomáhat druhým lidem, učit se naslouchat druhým a současně si udržovat své vlastní potřeby.
Užívejte:
Ocean 21 (3 polévkové lžíce) – rozhýbá vám lymfu a docela rychle zbaví nečistot
Super Soya Lecithin (5-5-5) – změkčí játra, zpružní tkáně, rozvolní krční páteř
Silymarin (1-2) spolu s ostropestřcem a jaterním čajem – dokonale vyčistí játra
Stravu podle své krevní skupiny a podle rad v očistě jater – vyřadit maso, uzeniny, mléčné výrobky, pečivo, cukr a sladkosti. Moc vám toho nezbývá 🙂 Obiloviny (rýže, pohanka, jáhly, kroupy,…), zelenina a ovoce, občas kysaný produkt, sojové potraviny (tofu, tempeh, sojové mléko), místo cukru med nebo glukopur, hodně pít, min. 3litry denně. Skvělé by bylo ředit si Liquid Chlorophyll, podpoří očistu lymfy.
Produkty si můžete objednat i na Slovensku, zřiďte si členství podle instrukcí ZDE.
Věřím, že neužíváte hormonální antikoncepci ani žádné jiné hormony.
Doporučuji vám vše užívat 3 měsíce v kuse a pak se mi ozvěte, budeme pokračovat dál.
Kdyby něco, jsem tu!
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře