Dotaz

Dobrý den,
dlouhodobě, cca 9 let mne pobolívají klouby různě po těle, někdy to bylo koleno, později mne začaly bolet kyčle. U lékaře mi nic nenašli s tím, že jsem mladý.
Nicméně mne minulý rok na jaře začaly bolet palce na rukou, myslel jsem, že je to po manuální práci, ale nepřestávalo ani po klidu zašel jsem k dr., ten mi řekl, že se jedná asi o zánět šlach, léčil mě vstřikama do obou palců. To mi na nějakou dobu pomohlo, cca po půl roce, začátkem zimy, mě opět ty palce začaly bolet i svědět. Přidala se bolest do všech prstů na rukou a dokonce mne začaly bolet i prsty na nohou a později i občas pálet. Navštívil jsem jineho dr.ten mi opět aplikoval vstřiky do palců na rukou a napsal magnetoterapii i laser, ani při jednou jsem necítil úlevu. Poté jsem šel na konzulatci k chirurgičce na domluvení se na operaci těch ruk a když jsem jí sdělil, že mne bolívají i jiné klouby, mě doporučila navštívit remvato.kliniku, s tím, že má podezření na revmatoidní artritidu, že si mám jít udělat testy a pak se uvidí co dál, i když mi lékařka řekla, že se na 50% na nic nepřijde, že je to složitejší.
Podle indicií na internetu i tady ve Vašich článcích se obávám, že podezření lékařky bude správné a rozhodl jsem se nečekat na to co mi až dle nějakých výsledků řeknou. A chtěl bych to řešit komplekně, nejen po medicínské stránce. 3 týdny jsem už více méně jen na štávách z toho 1O dní čistě na vodě, pomalu jsem začal zase zařazovat šťávy a už i hodně vodnaté ovoce.
Zjistil jsem že revmatoidní artritidou trpěla má babička z otcovy strany a i jeho sestra. Byl bych rád, kdyby jste mi poradila, jak se mám dál směrovat, jestli zkusit nějakou kůru, nějaké preparáty od Vás. Nebo pokud by jste i věděla o někom kdo by mi udělal nějaké rozsáhlejší testy, nebo kdo se specializuje na toto onemocnění. Vím, že je to záležitost na delší dobu.
Děkuji za rady.
Jaroslav

Odpověď

Dobrý den,

bolesti kloubů, které popisujete, vyplývají z překyselení organismu a stěhovavých zánětů, může to být revmatoidní artritida, ale pro celostní léčbu nepotřebujeme znát název nemoci, hledáme zdraví, je super, že jste napsal!

Pokud si zadáte do vyhledávače v empatii revma, artritida,… vyskočí vám více dotazů a odpovědí, zřejmě jste to udělal. V každém případě jde o nepružnost, o zadržování ženského prvku v sobě, o zadržování citů, o jisté tvrdosti, kterou kladete na sebe i na druhé. Přečtěte si duchovní příčinu artritidy, zánětu kloubů, je tam i proklik na přírodní léčbu.

Jsme tu na Zemi z nějakého důvodu a za účelem něco si prožít, pochopit a snažit se změnit. Přinášíme si s sebou pozitivní vlastnosti, dary, které máme rozvíjet a tím zanechat světu něco ze sebe pozitivního, pomoci mu posunout se k lepšímu. A přinášíme si s sebou také negativa, tzv. chyby, což jsou výzvy, na kterých je třeba pracovat a vědomě se měnit. Přečtěte si o duchovních příčinách nemocí a proč jsme tady.

Podívejte se na své výzvy podle dne narození, charakter Kozoroha, energie podle krevní skupiny O a navíc energii 5 Země podle Astrologie 9 planet. Když si to přečtete, možná uvidíte sám příčinu bolesti kloubů, nepružnosti a tvrdosti… K tomu si přidejte navíc dvě plné roviny – dovednosti a energie.

Jste silný chlap zaměřený na výkon, práci a výsledek, je to pro vás smysl života. Možná jste byl v dětství tlačený do toho být nejlepší, možná žádná pochvala… V každém případě je vaší výzvou mít se rád, naučit se dělat věci, které vás těší, učit se odpočívat, jen jít na procházku bez cíle, víc naslouchat a méně udělovat rady, dovolit si víc lásky hlavně přijímat od svého okolí a učit se ji dávat, objímat, hladit. Dopřávat si “ženské” činnosti – masáže, opečovat své tělo, zazpívat si, zatančit, popovídat,… vpustit víc ženské energie do svého života.

Kurzem pro vás je právě teď otevřená členská sekce Tolerovat je láska, tam se naučíte zpružňovat své postoje i myšlenky prakticky. Právě teď je nejvhodnější čas řešit a léčit přesně to, co řešíte, vstupte, otevřeno bude zase až za rok.

Poté se pak na konci léta pustíte do kurzu, který vám pomůže pochopit a přijmout vaše stinné stránky, který odpovídá vašemu prvku a řeší váš životní úkol 5 Země – Přijímat je láska, na ten je ale teď brzy… Každému období v roce totiž odpovídá skupina orgánů, které mají své nejaktivnější období, a také výzva pro mysl na změnu svých postojů – viz energetická růžice.

Doporučuji začít tím, čím jste už začal sám – odkyselováním a zbavováním se zánětů. Není třeba držet totální půst, ale samozřejmě je skvělé tím začít a se zařazováním vodnatého ovoce (voda je energie ženská) jste začal výborně! Teď ve stravě pokračujte zeleninovými polévkami, zeleninou na všechny způsoby – saláty, dušenou, restovanou. Snažte se stravovat podle své krevní skupiny, protože toto stravování je kompletně bezezbytkové, takže nedovoluje nestráveným potravinám způsobovovat hnití, kvašení, a následně záněty. Můžete tedy k zelenině přidat i silné vývary z masa, ryby. Co ale je třeba určitě vyřadit to je cukr a sladkosti, pečivo kromě kvasového žitného a komplet mléčné výrobky.

Doporučuji užívat toto:

Green Health – vojtěška 2-2-2 na lačno + AC Zymes 2-2-2 – zapít 1/2 litrem vody s 1 lžící Liquid Chlorophyll

K tomu Super Soya Lecitin 3-3-3 + C 1000 2-2-2 + White Willow 1-1-1 po jídle

Dobré by bylo i v tomto období podpořit játra, pokud by to šlo, přidat Silymarin Plus 2 po obědě a 2 před spaním.

Vše si pořídíte v empatia shopu

Hodně pít čistou vodu – přečtěte si o Aquarionu, je teď na něj akce, v případě dotazů volejte. Je to nejen filtr na vodu, ale hlavně ionizátor vody, takže můžete mít k dispozici zásaditou vodu a nebude třeba se odkyselovat, protože to zvládne jen voda (samozřejmě po odeznění akutních potíží).

Po pár měsících se uvidí, jak dál, vydržte, i když možná brzy ucítíte zlepšení, chce to delší čas 🙂

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Komentáře