Dotaz

Dobrý den,
už delší dobu čtu vaše stránky a tak bych ráda i já poprosila o radu. Nemůžu ve svém životě najít něco, co by mě zaujalo a udělalo dobře na duši, zajímám se o různé alternativní směry, ale nic nedotáhnu dokonce a v podstatě stále cítím uvnitř prázdno. Moc bych si přála dělat práci, která by mě těšila. Pracuji jako zdravotní sestra.
Předem moc děkuji za odpověď. Petra

Odpověď

Dobrý den,
tak jdeme hledat 🙂
Přečtěte si o svém dni narození, dává vám obrovskou sílu, schopnosti, energii, má samozřejmě svá negativa, ale my víme, že jsou to právě ony výzvy, které se máme učit v životě překonávat. Z pohledu dne narození je pro vás vhodná práce v marketinku, reklamě, jako prodejce, novinář, pracovat s počítačem, učitel, psycholog. Dále se podívejte na plnou rovinu odhodlání – nic vás nezastaví před tím, co čeho se pustíte, povolání, které patří k této rovině jsou práce s počítačem, zdravotní sestra, chiropraktik. Vaše životní číslo je zase pětka, opět veliká touha po změnách a vlastním rozhodování v tom, co děláte, povolání sem příslušící jsou hudebník, herec, zpěvák, učitel, sportovec, překladatel, finančník. Zajímavá je i vaše charakteristika podle astrologie devíti planet. Všechny tyto charakteristiky vám dávají ohromnou sílu dělat v podstatě cokoliv.
Co vám brání se do něčeho pustit je vaše dvojka a vaše šestka. Jsou to čísla, která vás nutí upřednostnit druhé před sebou samou, potřebujete nutně rodinné zázemí a dobré partnerství, tak máte strach se do něčeho pustit sama, bojíte se, abyste netrpěl váš vztah a vaše rodina, máte malé sebevědomí a možná právě máte partnera, který vás příliš k samostatné aktivitě nevybízí a možná vás spíš od ní zrazuje (trenér :-)). Hlavním směrem vaší životní cesty je pomáhat druhým, kteří mají život méně šťastný a spokojený, než vy.
Zatím celý váš život probíhal ve znamení změn, které vás dost citově zasahovaly, šlo o pochopení a splácení citové karmy, tyto změny vám pomáhaly obrátit se k duchovním záležitostem a principům života. Od svých 40 let přišlo období vysoce aktivní, tvořivé, období začlěnění se do společnosti, komunikace, na povrch se začnou dostávat věci, které budete nucena řešit. Osvobodíte se tím ale od citové energie, která vám bránila ve vývoji. Teď jste v období hledání svého místa mezi lidmi, kam se včlenit a zařadit. Od 49 let začne období nového rozvoje vaší osobnosti, přijdou nové výzvy, začátky, příležitosti, nezávislost, samostatnost. Teprve tehdy uchopíte život jen do svých rukou a v tom, co budete dělat, budete velmi úspěšná.
Takže jaké je shrnutí? Je třeba pomáhat druhým lidem, aby se měli lépe a aby jim bylo lépe. Je třeba uplatnit svou schopnost naslouchat a vcítit se do druhých. Je třeba uplatnit svou sílu a schopnost pracovat samostatně, dělat něco, co bude plné změn, žádnou stále stejnou činnost.
Jste zdravotní sestra, přidejte si práci s CaliVitou, raďte lidem, jak se mohou o své zdraví postarat sami přírodní cestou, založte si stránky s internetovou poradnou, přidejte si k tomu shop CalliVity. Rozhlédněte se kolem sebe, kolik lidí čeká na informace, co mohou se svým zdravím dělat sami, kolik lidí potřebuje informaci, co jíst, co pít, jak žít. To dělejte – pomáhejte druhým, kteří ještě neví 🙂
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře