Dotaz

Prosim o radu jak postupovat sama se sebou ,rada bych pochopila co mi me telo chce rici.uz je to asi 5,6 letco jsem prodelala boreliozu.byla lecena prirodni cestou.v te dobe me krome jineho nesmirne bolela kolena.po vyleceni bbolest komplet odeznela ale co zustalo ze mi prave koleno vrze pri chuzi a pohybu.a posledni tydny se pridalo i leve koleno.bolesti nemam ale je mi jasne ze to neni v poradku a zatim mi nikdo moc neporadil.dekuji za radu a nasmerovani.s pranim hezkych dnu se louci helena sarah

Odpověď

Dobrý den,
přečtěte si o borelioze.
Jde o nemoc jater, tj. naší zatvrzelosti a neschopnosti s láskou přijmout trénink všech lidí kolem nás. Borelie jsou naše vlastní negativní myšlenky plné zloby a naštvanosti na druhé lidi. Způsobují v nás záněty, což je něco, co nás trápí, rozdírá naše vnitřní rány a smutky. Játra jsou zodpovědná za naši pružnost, schopnost měnit své postoje a změkčit své názory na druhé lidi. Kolena jsou kontrolkou ledvin, tj. našich vztahů, pravé koleno ukazuje na mužskou stránku, buď naštvanost na partnera nebo jiného muže, nebo nespokojenost se sebou ve smyslu akčnosti, vaší vlastní mužské energie ve vás, do jaké míry žijete aktivní život, třeba jak se seberealizujete. V každém případě jde o nepokoru, nedůvěru, neschopnost věci pustit a pružně se přizpůsobovat tomu, co přijde. Chcete mít vše pod kontrolou.
Pokud máte zájem o osobní placený rozbor, proč přesně to takhle máte vy a co přesně vy máte ve svém životě změnit, ráda vypracuji.
Možná vám to takhle stačí .-)
Stačí na to, abyste začala na sobě pracovat. Vstupte do některého z našich on-line kurzů.
Pokud jste došla k tomu, že vaše zatvrzelost souvisí s partnerem, pak pojďte do programu KLUBU Žena je láska (v něm najdete cestu ke své ženské roli) nebo do programu Kurz Žena je láska (v něm najdete první pomoc pro váš partnerský vztah).
Pokud máte problém s jinými lidmi a cítíte, že v tom je naštvanost a zloba, byl by vhodný kurz Tolerovat je láska. Pokud je to bez zloby, pak Soužít je láska.
Na výběr je toho spoustu 🙂
A pro tělo doporučuji udělat si jaterní kůru (místo Nopalinu si dejte vojtěšku Green Health) a dát si vysoké dávky Lecitinu, který je zodpovědný za pružnost a měkkost měkkých tkání (a nás samých). Pokud si nebudete vědět rady s objednávkou, pište.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?