Dotaz

Dobrý den, mám velký problém, vypadávají mi vlasy, již ted ve svých 33letech mám pleš. Mám chronickou lymfocytární thyeroditis. Moc se potím, i když je mi zima. Ruce i nohy mám stále studene, i celkově je mi stále zima. Na padání vlasu jsem vyzkoušela cokoliv, ale stále nic. Beru antikoncepci, od endokrinologa mám tbl. Verospiron na odvodnění, a tbl. s methioninem na padání vlasu, také Euthyrox. Prosím, pomozte, chci zpět vlasy. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
vše u vás vychází z rozhozeného a přetíženého lymfatického systému (projevuje se otékáním, studenými končetinami), se samostatně nefungujícím hormonálním systémem (užívat hormony déle než 5 let!!! je velmi nebezpečné, alespoň antikoncepci v zájmu předejití mnohem horších nemocí vysaďte!), což spolu velmi úzce souvisí, vše se projevuje jako snížená funkce štítné žlázy, a tím jsou samozřejmě přetížená játra, která pomáhají lymfě filtrovat nečistoty z těla, játra jsou odpovědná za stav našich vlasů. Představte si, že tak, jak máte studené a tím nedovyživované koncové části těla, tak stejně máte nedovyživovanou kůži na hlavě. Všechny tyto projevy těla vás tlačí k tomu, abyste začala aktivovat, abyste začala žít svůj život, začala se radovat z toho, co dokážete, abyste se zaměřila na své potřeby, abyste přestala vnímat život jako práci a jen práci, ale začala „pracovat“ na sobě 🙂 Čtěte knížky od L.Hay – Miluj svůj život; Síla je ve vás 
Pokud máte zájem o osobní rozbor, ráda udělám.
Co se týká vlasů, není to skutečně problém. Berte to tak, že tělo chrání životně důležité orgány a funkce, vlasy nejsou pro život podstatné (pohledem těla :-)).
Konkrétně rada pro vás je v Očista jater, tuto kůru si udělat 3 měsíce. Lecitinu je potřeba užívat vyšší dávkování a to 9tbl. denně. K tomu bych přidala Ocean 21 (3 polévkové lžíce denně), což je produkt na podporu detoxikace, podporuje funkci štítné žlázy, čistí lymfu, rozhýbává všechny tekutiny v těle, i s ním máme výbornou zkušenost při vypadávání vlasů.
Uvidíte, že vše zvládnete.
S láskou Vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře