Dotaz

Dobrý den,

před více než měsícem jsem zjistil lokální vypadávání vousů v oblasti brady a krku (jedná se o několik ohraničených holých skvrn). Delší dobu jsem ve stresu v oblasti pracovní i osobní (necelé dva roky bez stálé partnerky), asi půl roku jsem držel bezmasou a bezlepkovou dietu. Děkuji velice za radu.

Odpověď

Dobrý den,
přečtěte si odpověď na podobný dotaz, jde o ztrátu mužské síly. Sám dobře tušíte, kde vám síla uniká – neodpočíváte a nevěnujete se sobě. Pro vás je navíc hodně důležité mít pevné partnerství, tak i tady se ztrácí energie. Máte problém s minulostí a odpuštěním, máte dvě dvojky a jste 7 Kov, do stejné energie patří orgány tlusté střevo a plíce, a jejich nejintenzivnější čas k regeneraci je právě teď. Doporučuji tedy začít očistou tlustého střeva s přidáním multivitamínu Super Mega 50 (3 denně), protože potřebuje doplnit živiny. Tím získáte energii, snáz se zbavíte myšlenek na minulost, a po 3 měsících byste se pustil do očisty ledvin a pohlavních orgánů (jejich doba je v zimě). K doporučené očistě přidat “chlapské” vitamíny – zinek, selen, arginin. Vousy stejně jako vlasy jsou ukazatelem energie a síly člověka, naše energie je dána stavem jater – játra ničí stres a přetížení, pokud neznáme relaxaci a jedeme na plný plyn. Pak na jaře je doba jater, tak se uvidí, jak to bude s vousy vypadat, jestli postoupíte k podpoře jater
Pokud byste chtěl přesně znát, co je to pro vás za výzvu, byl by třeba vypracovat placený rozbor, pokud o něj stojíte, ozvěte se! Ideální pro vás je kurz Odpustit je láska naší Akademie celostního zdraví.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?