Dotaz

Dobrý den, prosím o radu – udělala se mi vyrážka pod pravým uchem a na kousku tváře, která se dále šířila. Po návštěvě lékařky bylo zjištěno, že to je to od boreliozy (dle krevních testů). Brala jsem asi 10 dní antibiotika, k tomu na pročištění od Weledy březový sirup a tabety Hepatodoron. Nastalo sice zlepšení (téměř žádná vyrážka), ale pár dní pro dobrání antibiotik se zase zhoršuje. Navíc se přidaly problémy s konečníkem (svědění, někdy pálení) a průjem – nejspíš od braní antibiotik. Dělala jsem si očistný půst (po léčbě antibiotiky) – je možné že by po něm mohlo nastat přechodné zhoršení? Budu moc ráda za vaše rady a doporučení.

Odpověď

Dobrý den,
jste klasickým příkladem chyby v přístupu k léčení… bohužel 🙁
Příčina vašich potíží byla v oslabených játrech a snížené imunitě (borelióza), zástupným a drenážním orgánem pro odvod škodlivin, které nezvládají odvádět játra, je kůže, proto se vám objevila vyrážka. Místo podpory iminity a jater jste dostala antibiotika, která zlikvidovala vyrážku, ale ještě více oslabila játra (když se antibiotiky vybije příznivá střevní mikroflóra, dochází k hnití, kvašení potravy ve střevu, a tyto škodliviny přechází zpět do krve a s ní do jater a tím játra musí filtrovat i to, co normálně dělá tlusté střevo, takže odtud to přetížení) a snížila imunitní systém (příznivá mikroflóra představuje 80% našeho imunitního systému). Očistný půst nemohl nic zhoršit, ale bohužel nemohl dodat příznivou bakterii, která vám chybí, takže bych to viděla spíš tak, že kdybyste si nedala půst, byla byste na tom dnes ještě hůře. Možná cesta ven bude nyní trvat delší čas, ale to vy víte, že nic není hned 🙂 Z hlediska duchovního se zamyslete, zda v touze po lásce nezapomínáte na druhé, lásku skutečně potřebujete, ale možná vidíte jen své potřeby a máte o ní své představy a když je partner neplní, trápíte se. Je třeba se učit komunikovat s láskou, ne vnitřně se trápit a když už se to do vás nevejde, vyrazit do útoku. Jste žena, žijte jen s láskou, komunikujte jen s láskou, milujte a podporujte, na nikoho netlačte a nesnažte se prosazovat své představy – je to zbytečná ztráta času a radosti, buďte Radovánkem, uvidíte, jak se váš život změní. Druhé neměňte, změňte sebe 🙂
Čtěte knížky Bohatství spokojeného života nebo Umění života, všude najdete něco pro sebe.
Doporučuji vám užívat toto:
AC Zymes – příznivá bakterie, kterou si znovu osídlíte svůj trávicí trakt, dávkování 1.balení 2-2-2, další 2-0-2 nalačno a pak se uvidí.
Liquid Chlorophyll – tekutý výtažek z vojtěšky, který tím, že neutralizuje kyselé prostředí našeho těla, nedovolí kvasinkám a plísním, aby se množily, detoxikuje, dávkování 3 čajové lžičky denně vždy ve vodě naředěné. Chlorophylem neředěným si také potírejte vyrážku, dezinfikuje a hojí téměř zázračně (i otevřené bércové vředy!)
ImunnAid – vilcacora, kočičí dráp, liána, která získala i v lékařských kruzích velkou popularitu, protože intenzivně posiluje imunitní systém až o 60%, dávkování 2-0-2 stačí pouze 1 balení.
Cokoliv dalšího z výše uvedeného doporučení u boreliozy si přidejte.
Pít 3x denně bylinný čaj na podporu jater.
Až se zbavíte potíží se střevem a stolice bude v pořádku, doporučila bych vám udělat si očistnou kůru jater.
Kdyby něco nebylo jasné, ozvěte se 🙂
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?