Dotaz

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jak na moje problémy. Mám výrůstky na krční páteři již několik let – bylo řečeno, že se s tím nedá nic dělat. Dále žlučníkové kameny, vysoký cholesterol a vysoký krevní tlak.
Předem moc děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
odpověď na váš dotaz je již hotova zde
Vše, co je v této radě doporučeno, je i pro vás. Pokud by vám stačily penízky, přidala bych si k celé kůře ještě Noni, což je džus z léčivého ovoce, které rozvolňuje, změkčuje, povoluje napětí. Cholesterol, vysoký krevní tlak i žlučníkové kameny vyřešíte současně, protože jsou to projevy jednoho a toho stejného problému – přetížení jater a špatná schopnost těla odvádět zplodiny pryč. Na úrovni těla také změkčujte, změkčujte a ještě jednou změkčujte. Vaše obrovská energie lidi kolem vás dusí a tlačí do kouta, nechte každého, ať si dělá, co chce sám a soustřeďte se na sebe. Z vašeho tvrdého a zarputilého postoje vám vznikají „tvrdé“ věci v těle (kameny, výrůstky). Vždyť to nepotřebujete 🙂 Už toho bylo dost… Nevím, v jaké oblasti víc tlačíte.
Kdyby něco z doporučení nebylo jasné, jsem tu. Uvědomte si, že druzí si vše vyřeší podle sebe, nikdy nemůžeme nikoho změnit ani donutit, aby dělal věci, jak chci já. Ovšem to stejné platí pro nás, svých zdravotních a jakýchkoliv problémů se musíme opět zbavit jen my sami, nikdo druhý to za nás neudělá a udělat nemůže 🙂 Takže reálně se o sebe starejte, nezbyde vám čas starat se o druhé…
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře