Dotaz

Dobrý den,

prosila bych o radu, co používat v mém případě na výrůstky na páteři. Mám rentgen, lékař pouze konstatoval, ale léčbu nenavrhl. Vím, že půjdu v nejbližší době na rehabilitaci, ale moc si od toho neslibuji, neboť už jsem byla před léty u stejného lékaře s ostruhami, občas s krční páteří, ale nepomohlo léčení vůbec. V současné době mě bolí každý pohyb, ale ne na páteři, ale v levém kyčli. Podle ortopeda je možné, že výrůstek, který označil jako výrazný tlačí na kyčel nebo možná na nerv, který způsobuje bolest (při posazování, vstávání, chůzi i při ležení). Bolest bodavá, artróza v celém těle.

Ještě bych prosila o doporučení detoxikační a odtučňovací kůry. Mám za sebou 7 druhů Himalájských čajů na různé zdravotní problémy i hubnutí, ale váha se nehýbá (cvičení a dlouhá rychlá chůze pro mě nepřipadá v současné době v úvahu).

Děkuji za odpověď.
S pozdravem Šetková

Odpověď

Dobrý den,

vaše potíže pramení z příliš velké mužské síly ve vás, jste neskutečný tlačoun na svou pravdu a zachraňujete všechny své blízké, pácháte dobro a pomáháte tam, kde o to vůbec nestojí. Máte plnou rovinu odhodlání s vícečetnými devítkami a šestku  – rodinnou karmu, jste silná energie 5 Země. Artroza je zabránění těla v aktivování nesprávným směrem, a to stejné je výzvou výrůstků na páteři, bolestí kloubů a snížené pohyblivosti vůbec. Tělo vám brání pokračovat stejně…

Najděte a začněte žít ženskou energii, do ženského těla jste se narodila a proto máte žít jako žena. Jsou pro vás připraveny programy Žena je láska – kurz zdarma, knížka, videa na různá ženská témata, KRUH Žena je láska.

Pro váš životní úkol 5 Země je program Přijímat je láska, je ale nejvhodnější zabývat se tímto tématem v létě, když je čas orgánů žaludku, slinivky a sleziny, ne teď. Podívejte se zatím na videa zdarma, určitě tam toho spoustu najdete pro sebe. Vše jistě vyplývá z neřešení tohoto základního životního tématu – učit se přijímat věci tak, jak jsou, trávit a strávit vše, ačkoliv se nám to nelíbí, prostě akceptovat cizí pravdy a řešit jen sebe. Z netrávení vzniká překyselení, záněty v těla – artroza, a usazování škodlivin v těle – např. jako výrůstky. Proto je třeba začít odkyselením a protizánětlivou kůrou.

Přečtěte si o odkyselení organismu a pak jeden dotaz na výrůstky na páteři. Doporučuji si zjistit krevní skupinu a stravovat se podle ní (především vyřadit mínusové potraviny), protože to je základ dokonalého trávení beze zbytků. Strava podle krevní skupiny vede přirozeně k váze, která nám sedí, rozhodně pokud potřebujete zhubnout, je to důležité. Rady k redukci váhy najdete tady.

V tuto dobu je období tlustého střeva, proto se nabízí udělat si očistu tlustého střeva, dojdete tím přirozeně k odkyselení.

Doporučuji z toho toto:

Spirulina Chlorela PLUS 2-2-2 + AC Zymes 2-0-2 + Mega qProtect 1-1-1 + C 1000 2-2-0 + Evening Primrose Oil 1-1-1 + White Willow (bílá vrba proti bolesti) 2-2-2 + Liquid Chlorophyll 2 polévkové lžíce popíjet přes den naředěné ve vodě

Vše si pořídíte v empatia shopu

Hodně pít, alespoň 2 litry. Stravu zjednodušit – ráno rýžová kaše v obilném mléce s ovocem, svačina kousek ovoce, oběd zeleninová polévka s vejcem, svačina kousek zeleniny, večeře teplá zelenina a ryba, druhá večeře proteinový nápoj. Porce tolik, kolik se vejde na dlaň.

Podívejte se na naše zásady zdravého stravování

Takto 3 měsíce, pak přirozeně nastoupí doba jater a změkčování, tak se mi ozvěte mailem, nastavíme další kůru. Pokud byste měla pocit, že je možné přidat ještě na změkčení Lecitin, pak Super Soya Lecitin klidně přidejte v dávkování 3 po obědě a 3 před spaním.

Snad nemáte žádné další potíže a neužíváte jiné léky

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Burn One: Pro rychlejší hubnutí
Burn One: Pro rychlejší hubnutí

Prášek k přípravě nápoje s citronovou příchutí a bez cukru s kapsaicinem, L-karnitinem, kofeinem, zeleným čajem, chromem a dalšími látkami, které účinně podporují procesy metabolismu a produkce energie.

Detail produktu

Komentáře