Dotaz

Dobrý deň,

ráda by som sa opýtala na cholesterol. Som štíhla vážim +- 50 kg. Už niekoľko rokov som vegetariánka. Jem len ryby. Jem tiež potravinové doplňky – chlorellu a jačmeň. I napriek tomu mi zistili vysoký cholesterol. 6.77.

Prosím Vás čím to može byť sposobené? V poslednom období ma pobolievajú prsia. Menzes už viac ako 5 rokov nemám. Može to spolu súvisieť?

Ďakujem za odpoveď.

S pozdravom Marta.

Odpověď

Dobrý den,

před pár lety byla hranice pro předepisování léků na vysoký cholesterol 7, jenže protože léků se vyrábělo víc, než byl odbyt, tak se jednoduše snížila hranice, a nyní se předepisují léky už od hranice 6. Opravdu potřebujeme léky na cholesterol nebo se jen potřebují léky na cholesterol vyexpedovat ze skladů?

Snížit cholesterol přírodní cestou jde určitě, ale je to vždy signál, abychom se zaměřili na stav svých cév, aby byly pružné a nebyly na nich žádné usazeniny. Četla jste tento článek?

Doporučila bych vám využívat 1 balení Cholestone , dávkování 1-1-1 po jídle, obsahuje olej ze lněných semínek, jablečný pektin, česnek a lecitin, a je cíleně sestavený na snížení cholesterolu v krvi.

C1000 – přírodní vitamín C, čistí cévy a posiluje cévy, dokáže snižovat velmi výrazně cholesterol, dávkování 1-1-0

Vhodná by určitě bylo udělat si očistu cév – Pure Yucca – obsahuje saponiny a ty důkladně rozmydlují všechny usazeniny z cév a celého těla, (nesmíte mít v těle nějaký kov), dávkování 1-0-1. K yucce je potřeba užívat antioxidanty, takže přidejte Resveratrol  – výtažek z červeného vína s coenzymem Q10, dávkování 1-1-1.

Je důležité si uvědomit, že je nutné se o své cévy starat stále, tedy doplňovat talíř kvalitními doplňky.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Podívejte se na stravování podle KS, při jejím dodržování se žádné odpadní látky v těle neusazují. Je třeba vyřadit margaríny a rafinované oleje, smažená a mastná jídla, výrobky z cukru a bílé mouky, jíst dostatek zeleniny, ovoce, luštěnin, potravin s vysokým obsahem vlákniny, jíst tučné ryby (lososy, makrely, sardinky, tuňáky) pro vysoký obsah Omega 3 kyselin, používat oleje lisované za studena.

Vy jste energie 6 Kovu, vaším životním úkolem je neuzavírat křivdy a ublížení v sobě, ale učit se odpouštět a sdělovat své pocity, na což vás upozorňují i vaše dvě izolované sedmičky, které jsou o přecitlivělost a izolovaných pocitech, které nedokáže vyjádřit. Podívejte se na videa k Odpustit je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ a kurz pro ženy Žena je láska, je zdarma, přidejte se k ženskému KRUHU. Souvislost vidím v uzavřeným křivdách, díky tomu tvoření se uzávěrů v toku energie radosti, krve. Tuhnete celá i měkké tkáně, zastavuje se vám lymfa a proto vás bolí prsa. Chce to mluvit, změkčovat a rozhýbávat vše!

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Cholestone: Pro podporu zdravé hladiny cholesterolu
Cholestone: Pro podporu zdravé hladiny cholesterolu

Cholestone je doplněk výživy, který byl navržen pro podporu zdravé hladiny cholesterolu. Mezi jeho přírodní účinné látky patří olej ze lněných semínek, který svým vysokým obsahem omega 3 přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu, a jablečný pektin, který díky svému obsahu vlákniny působí stejně. Česnek může příznivě ovlivňovat hladinu krevních tuků a lecitin hraje významnou roli v metabolismu tuků.

Detail produktu

Komentáře