Dotaz

Dobrý den,

nejprve vám chci poděkovat za inspiraci, rady a návody , jak zlepšit své zdraví. Z vašich stránek se dozvídám opravdu spoustu zajímavých informací, které bych ráda využila i v mém osobním životě. Nyní bych se ráda s vámi poradila ohledně zdravotních problémů mého manžela. Četla jsem tu mnoho podobných článků a dotazů, ale přece jenom každý jsme jiný.

Manžel bere od svých 13 let léky na vysoký krevní tlak, ( tehdy naměřeno 280 / 200,)což  dle mého názoru ani snad není možné . Dále má zvětšené srdce. Postupně se přidaly léky na cholesterol a zhoršila se mu kvalita jater, také se přidaly hemoroidy. Občas mívá ranní nevolnost – nucení na zvracení , častá únava, někdy až vyčerpanost (horečky). Mám o něj strach.

Dozvěděla jsem se tu o duchovních přičinnách nemocí a správném stravování. Manžel cholerik a tak se ho snažím zkidňovat i on sám si připouští, že vše moc hrotí a zbytečne se stresuje. První krok o který se tedy pokuší je nerozčilovat se. Se správnou stravou ale bude problém. Manžel řeší problémy alkoholem a je kuřák.  Snaží se stravovat rozmanirtě někdy i zdravě, ale bez bůčku a pořádné flákoty si nedokáže představit život. Chtěla jsem mu zatím alespoň objednat nějakou přírodní podpůrnou léčbu , ale je tu toho tolik, že nevím čím začít.

Prosím o vyjádření vašeho názoru a poradit, co by pro něj bylo vhodné.

Děkuji Petra

Odpověď

Dobrý den,

určitě není dobré řešit cizí problémy, i když je to člověk – nebo právě proto – kterého milujete. Každý musíme ke své změně dojít sám…

Měla byste přemýšlet o sobě, protože každý člověk nám nastavuje zrcadlo a nutí nás, abychom změnili něco sami na sobě. Vy jste v podstatě pouze mužská energie (pokud jste tedy napsala své iniciály, pokud ne, tak váš muž je velmi silný chlap, který potřebuje sex jako sport, tudy bude ventilovat svou energii) – rovina dovednostiizolovaná troka, energie 8 Země – jsou to veskrze silné energie, a tak váš manžel vás učí nedělat to stejné, co dělá on: netlačit na něj, ale dovolit mu svou ženskou energií, aby si dělal co chce, správně ho žensky navigovat ke změně.

Doporučuji vám kurz zdarma Žena je láskaknížku Žena je láska a následně KRUH.

Pro tuto chvíli by pro vás byl aktuálně skvělý nadstavbový kurz Základů celostního zdraví Jak mít zdravou rodinu, což je kurz pro ženy, které se snaží nastavit svou rodinu na zdravé fungování, ale ženským způsobem.

V rámci zachování ženské energie, bych se svého muže zeptala, zda chce užívat nějaké doplňky a pokud bude souhlasit, tak bych mu bez řečí dělala hromádky. Se stravou to stejné – chceš něco zdravého nebo nechceš? Teď je otázka, zda i vy se zdravě stravujete, protože nikoho nelze změnit dřív než sám sebe…

Doporučila bych mu užívat:

Rhodiolin 2-2-2 + Super Mega Q 10 1-1-1 + Triple Potency Lecitin 2-2-2 + C 1000 2-2-0 + Silymarin Plus 2 po obědě a 2 před spaním

Takto rok 🙂

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře