Dotaz

Dobrý den,

před pár dny odešel s práce byvelý mistr a současně syn byvalé majitela firmy kde pracuji a od té doby na něj celou dobu myšlím a jsem uzostlivá I přesto že jsem ve vztahu s jiným mužem nejsem si od té doby ničím jistá co mám dělat a jak mám poznat kdo z nich je ten praví a zbavit we uzkostí.

Odpověď

Dobrý den,

1 Vody to tak mají… jsou nerozhodné, stále mají pocit, že si měly vybrat lépe a nejsou si s ničím jisté. Chce to rozhodnout se, přestat pochybovat a vrhnout se do vztahu, který máte, naplno.

Podívejte se na Harmonické vztahy, je tam ebook Harmonické vztahy, kde najdete přesný charakter sebe a také jak máte tuto svou energii ventilovat, aby vás neničila. Jde totiž o to, že neumíte pracovat se svými emocemi – máte izolovanou sedmičku. Jsou ve vás schované jako ve studni a když na to přijde, tak z vás lítají ven a to velmi agresivně, silně, jako když se zboří hráz přehrady. Chce to začít mluvit o tom, co cítíte, učit se naslouchat a říkat, co nechcete způsobem konstruktivním, bez útoků.

Podívejte se na kurz Žena je láska, tam je spoustu rad, jak použít ženskou energii v komunikaci. Soustřeďte se na partnera, kterého máte a začněte dělat vstřícné kroky k němu. Dávejte pozornost jen jemu a kdykoliv si vzpomenete na mistra, změňte prostě soustředění opět na svého muže. Je to o vás, o tom, jak dokážete pohnout svou pozorností….

Dalším kurzem pro vás je Soužít je láska, je pro váš prvek 1 Vodu a životní úkol učit se zbavovat závislosti na druhých lidech a strachu, že zůstanete bez nich.

Úzkosti a strachy jsou projevem oslabených ledvin, ledviny jsou orgány, které patří do prvku Voda – viz energetická růžice. Sedí to dokonale…

Doporučuji v této chvíli, protože není vhodný čas na podporu ledvin (ten je v zimě), posílit svou imunitu dodáním stability, tj. minerálních látek a zklidnit psychiku a stres.

Když si zadáte do vyhledávače v empatii úzkost a strach, vyskočí vám spousta podobných dotazů a mých rad.

Pro vás toto:

Power Mins 1-1-1 + Rhodiolin 2-2-2, takto do zimy a následně se pustit do podpory ledvin a kurzu Soužít je láska.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ze stravy je nutné vyřadit všechny sladkosti, cukr, mléčné výrobky a pečivo, to jsou potraviny, které vás vedou k úzkostem.

Všechno neskutečně sedí, začněte. Protože váš další problém je, že jen zkoušíte, ale prakticky nic neudlěáte. Vrhněte se do vlastního života, rozhodněte se a jděte za tím!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Power Mins: Komplex minerálů
Power Mins: Komplex minerálů

Žádný proces v našem těle se neodehrává bez přítomnosti nějakých minerálů. Power Mins obsahují 10 nejpodstatnějších minerálů, které jsou denně potřebné pro činnost našich buněk.

Detail produktu

Komentáře