Dotaz

Dobrý den, už léta mám platonicky ráda jednoho muže, platonicky proto, že jsme se setkali jen párkrát, a jsem pouze v písemném kontaktu. Nyní pomáha zprostředkovat práci mému synovi. Za což si ho nesmírně vážím. Několikrát už i vypadalo, že se sejdeme, ale pokaždé se na nějakou dobu odmlčí. Mám ho opravdu ráda, a zajímalo by mě, jak bude pracovně vycházet s mým synem a zda je do budoucna nějaká možnost, že spolu přeci jen budeme žít či se alespoň vídat.
Dále bych se chtěla poradit co dělat s častými bolestmi hlavy. Navštěvuju neurologa, tan mě poslal na CT a vše bylo v pořádku, řekl mi, že se jedná o migrénu a nasadil mi lék Sumatriptan Activas, ten mi sice zaber okamžitě, ale nerada bych na něm začala být zavislá.
Velmi často se mi na nohách z ničeho nic tvoří modřiny, mám i dost poraskané žilky. Nevím co s tím dělat.
Díky moc za Vaše odpovědi a přeji krásný den a hodně spokojených klientů.
Vláďa

Odpověď

Dobrý den,
pokud byste ráda numerologický rozbor a výhled do budoucna, nejde to zadarmo. Pokud o to stojíte, napište mi na mail. Ale už předem vám chci říct, že rozbor vašeho syna a jeho vztahu k někomu dělat nebudu. Není to vaše věc 🙂 Pokud byste ráda rozbor pro sebe ve vztahu k dotyčnému, kterého milujete, můžu se na vás podívat.
Ale!
Uvědomte si jednu zásadní věc. Pokud muž miluje ženu, aktivuje. Snaží se ji získat, dělá vše proto, aby ji viděl a setkal se s ní. Pokud tomu tak není, bylo by pro vás dobré si přiznat, že o vás nestojí. Přijmout pravdu je lepší, než se roky trápit a marně čekat. Každý má právo na lásku a pokud dokážete milovat, dokážete milovat kohokoliv. Neztrácejte čas a žijte.
Veškeré vaše tělesné potíže vyřešíte velmi snadno. Zadejte si do vyhledávače v Empatii Bolest hlavy, Migréna, Popraskané žilky, Modřiny – a čtete odkazy a odpovědi na už zodpovězené otázky. Je jich tam mnoho.
V každém případě máte málo minerálních látek (migréna) a problém s krví (modřiny). Doporučila bych vám užívat něco podobného, co v tomto dotazu a přidat vápník s hořčíkem (2-2-2). Začít se o sebe starat přírodně 🙂
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?