Dotaz

Dobrý den, vážená empatia.cz
Začnu rovnou, 8let užívám warfarin, byla jsem na operaci srdce, mám umělou náhradu mitrální chlopně. Měla jsem v srdci bakterie, prochodila, zápal plic, věřila, že mi pomůže přírodní léčba…, přišla k doktorce 5min po 12..
PO čase jsem se zotavila, žádné jiné léky neužívám, vím, vše máme v hlavě, až na ten warfarin!
Začínám hledat, ráda bych ho nahradila vhodnou stravou. Po přečtení jedné Vaší odpovědi, jsem si dodala odvahu a píši, poprvé v životě. Moc prosím o odpověď.
Byla bych vděčná, kdyby se to podařilo!
Bude-li zájem, ráda sdělím více.
Předem mockrát děkuji.
Eliška Šnajdrová

Odpověď

Dobrý den,
warfarin ředí krev, pokud tedy budete místo něj užívat přírodní látky, které vám budou ředit krev, můžete ho vysadit. Samotnou stravou to ale určitě v počátku nepůjde, budete potřebovat léčebné dávky přírodních doplňků, ve stravě dnes žádné léčebné látky nejsou, je tam víc chemie.
Duchovní příčina zvýšené srážlivosti krve je popsána v příspěvku Užíváte warfarin nebo jiný lék na ředění krve? Lékaři z CaliVity doporučují místo warfarinu kombinaci bílé vrby White Willow, Omega 3 a silného antioxidantu Zenthonic.
Možná ale máte nějaké další zdravotní potíže, protože špatná srážlivost krve má vždycky další důsledky a taky příčiny – víz příspěvek. Pokud byste se chtěla skutečně pustit do náhrady přírodou (podívejte se na doporučené doplňky), chtělo by to o vás vědět víc. Případně se ozvěte 🙂
Svělým pomocníkem na ředění krve je česnek.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře