Dotaz

Pěkný den,

trpím zácpou. Nevím co dělám špatně. Dle mého pohybu mám dostatek, denně 2,5 až 3 l tekutin (ovocené a zelené čaje, minerálky, voda), strava obohacena zeleninou a kefíry a jogurty. Na začátku problému jsem absolvovala sono břišní dutiny-žlučník – O.K. (při mém věku jsem jen 2x zažila bolest žlučníků, jinak nevím, že je). Vyšetření kolonoskop.tl.střeva – bez nálezu. Tak zkouším co se dá – sušené švestky a meruňky, lněné semínko, různé čaje atd. něco zabralo, ale po pár dnech jako by si tělo na to zvyklo a vrátilo se vše do starých kolejí. Naposledy jsem navštívila lékařku, že mám často hnis na mandlích(ale v krku mě nebolí), po vyšetření krve zjistila, že zánět v těle není-předepsala kloktadlo:-)

V roce 1996 jsem prodělala porod císařským řezem. Prosím Vás o radu.
Děkuji a zdraví Vás Iva

Odpověď

Dobrý den,

základem vašich potíží je pomalý metabolismus, nedostatečná cirkulace tekutin, slabě tekoucí lymfa (kontrolkou lymfy jsou mandle).

Přečtěte si o své plné rovině empatie s vícečetnými šestkami a devítkami, o prázdné rovině senzitivity a izolované jedničce a možná vám bude hned jasné, proč tomu tak je, proč trpíte zácpou. Jste člověk, který myslí v první řadě na druhé, teprve potom na sebe, bohužel ale život je o tom najít především lásku sám k sobě, žít podle sebe a pro sebe, plnit své sny a poslání a radovat se z toho, co dělám pro sebe a jak se sám rozvíjím. A protože to neděláte, více hledíte na druhé, ti druzí vám musí ukazovat, že tohle není ta správná cesta a vaši péčí buď odmítají, nepřijímají, nebo vám ji nikterak nevracejí, a vy z toho pak máte pocit, že vy se můžete pro druhé přetrhnout, a ti druzí, když je potřebujete, vás nechají a nepomohou. Je to od nich skvělý trénink – abyste to udělala stejně 🙂 A tak ve vás zůstavají uzavřené křivdy, protože máte pocit, že v problémech zůstáváte sama, a je tu zácpa. Je třeba se začít učit komunikovat o tom, co cítíte, sdělovat své pocity, projevovat sebe, ventilovat, co vás trápí a bolí, druzí to vůbec neví. Učte se být trošku sobeček a myslete víc na sebe, tím změníte i postoj druhých k sobě, i oni začnou víc hledět na to, co vy 🙂 Tak to funguje…

Program pro váš problém je Odpustit je láska

A užívejte:

Ocean 21 tekutá aloe s rozpuštěnými mořskými řasami, detoxikuje, rozhýbává všechny tekutiny v těle, rozpohybovává peristaltiku, dávkování 3 polévkové lžíce denně.

Noni džus ze zázračného ovoce, který rozvolňuje, harmonizuje, pomáhá pochopit, v kombinaci s Oceanem podporuje odpuštění, odstraňuje zácpu, dávkování 3 polévkové lžíce denně.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Pijte 2-3 litry bylinných čajů denně. Snažte se stravovat podle své krevní skupiny, především nejezte mléčné výrobky a pečivo, snažte se co nejvíce zeleniny, ovoce. Kupte si dobrý olivový olej a 3x denně užijte 1 polévkovou lžíci a zapijte sklenicí vody s vymačkaným citronem. Večer snězte pár koleček čerstvého ananasu.

Nevím, co děláte za práci, ale vaše poslání je pomáhat druhým, nechcete spolupracovat s námi? Jste skvělý obchodník 🙂 Podívejte se na možnosti spolupráce s námi, myslím, že tady byste se našla. Vše by krásně do sebe zapadlo – naučila byste se tím sama sebe si vážit, byla byste totiž úspěšná.

Kdyby něco nebylo jasné, jsem tu ♡

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Noni liquid: Komplexní produkt z přírody
Noni liquid: Komplexní produkt z přírody

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře