Dotaz

Dobrý den, prosím o radu.

Již více jak týden mám bolest nad pravou lopatkou, myslím si, že to bude skříplý nerv. Byla jsem už na 2 masážích, masíruji si místo masážníma míčkama, ale zlepšení skoro žádné. Pokud ležím na zádech a moc se nehýbu, tak to jakž takž jde, ale když si sednu a začnu hýbyt pravou stranou těla (ruka), tak to pne a bolí. Prosím o radu, co s tím.

Děkuji 

Odpověď

Dobrý den,

k rozvolnění tkání a od bolesti pomáhá Noni, dávejte 3x denně 3 lžíce (štamprli) v akutním stavu, poté můžete snížit na 3 lžíce denně a Super soya lecitin 5-5-5 v akutním stavu, poté snižte na 2-2-2, vhodné jsou i Detox náplasti nalepit na místo bolesti na noc.

K zatuhnutí tkání dochází vlivem překyselení, je potřeba neutralizovat Liquid Chlorophyll 3 lžíce denně do 1,5l vody popíjet během dne a přidat minerály hořčík a vápník v chelátové přírodní vazbě, Strong boness 2-2-2.

Vše nakoupíte v empatia shopu.

Jste energie 6 Kovu, ten je nejtužší energii, máte 4 izolované jedničky a izolovanou sedmičku, rovinu senzitivity, potřebujete se učit sdělovat své pocity a otevřít se, nedržet v sobě křivdy a ublížení, ale odpouštět a změkčovat své postoje.

Hrudní oblast páteře souvisí s pocitem nelásky a potřebě obejmout.  

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na kurz Odpustit je láska pro váš prvek Kov a na Žena je láska, je zdarma.

Naplňujte sama sebe a podívejte se na výzvu Jsem skvělá žena.  

S láskou empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?