Dotaz

Dobrý den,
začala jsem se zajímat o možnost zbavit se svých potíží alternativní cestou a při pročítání vašeho archívu poradny mě zaujalo, že rýma a dýchání vůbec může souviset se střevní nerovnováhou – to jsou dva problémy, které mě velice trápí celý život. Od dětství mám neustále (365 dní v roce) rýmu, ale místo smrkání mi hleny zatékají do krku (to je doprovázeno zápachem z úst, povlakem na jazyku, někdy čepy) a když nic nejím, mám pak silné křeče ve střevech. Břicho mě bolí velice často, bodá mě v různých místech a mám potíže s vyprazdňováním (zácpu, anální fisuru). Internista mi pomohl jen tak, že loni, když se to hodně zhoršilo, tak nenašel rakovinu. Na ORL mi dávají spreje na alergii (neví ale jakou), teď už i kortikoidní, prášky a antibiotika (na neprokázané chlamydie), říkají tomu agresivní léčba nebo tak nějak. Je mi z toho špatně a nic nezabírá. Další věc, kterou mám s tímhle celý život je nadměrné pocení (v podpaží, na dlaních a chodidlech), a» už je zima nebo léto. Budu moc ráda, když mi jakkoli poradíte.
Mějte se hezky.

Odpověď

Dobrý den,
máte naprostou pravdu, střeva a plíce (a vše s nimi související) jsou párové orgány, přičemž základ oslabení v tomto páru je vždy ve střevě. U vás se již začíná objevovat také oslabení jater (pocení), protože podle orgánové růžice pokud oslabujete prvek kovu (plíce – tlusté střevo), ten přímo ovlivňuje prvek dřevo (játra – žlučník). Je třeba zaměřit se v prvé řadě na tlusté střevo, to vyřeší vše. Je třeba si uvědomit, že celá kůra bude trvat minimálně několik měsíců (spočítejte si, jak dlouho jste tělo zanášela), ale věřte tomu, že její pomocí se zbavíte příčiny svých problémů a tím i všech dalších následků.
Doporučuji vám:
Nopalin – Je to sušená dužina kaktusu Nopálu, který důsledně čistí celý zažívací trakt, tím, že nabobtná, bere s sebou všechny nečistoty a ložiska problémů. Dávkování 2-2-2 před každým jídlem.
Pure Yucca – na podzim, nejlépe v polovině září, vyměnit za Nopalin (časově to vidím tak, že využíváte 1 balení Nopalinu, pak vyměníte za juku). Juka obsahuje přírodní saponiny a doslova vymydluje celý zažívací trakt a následně celé tělo od usazených nečistot (ženy by ji však neměly užívat přes léto). Dávkování 1.týden 1-0-1, dále 2-0-2.
Psyllium – semínko indického jitrocele – má schopnost absorbovat do sebe nečistoty, rozmícháte 1 kávovou lžičku ve ¼ l vody a rychle vypijete ráno a večer (první a poslední ve dne co uděláte).
Pijte 2-3 litry bylinných čajů denně.
Hepatik – večer před spaním vypít 1 šálek – na pomoc játrům a proti pocení.
Ze stravy je NUTNÉ naprosto vyloučit všechny mléčné výrobky (velmi zahleňují!), kromě obyčejného másla, alespoň po dobu 3 měsíců. Pak možno přidat bílý jogurt a kefír, pomazánkové máslo, sýr feta, ovčí a kozí sýr. Nahraďte je výrobky ze sóji – tofu, tempeh, sojové mléko, sojové jogurty. Vyloučit cukr (nahradit glukopurem), uzeniny, z masa jen rybu a krůtu. Jíst co nejvíce zeleniny a ovoce, obiloviny (rýže, jáhly, pohanka,..). Čím více zjednodušíte stravu, tím rychleji vyřešíte problém. Kromě výše uvedených čajů vypít ještě alespoň 1 litr obyčejné vody s 1 vymačkaným citronem (pomáhá odhlenění). Jinak se snažte stravovat podle své krevní skupiny (pokud ji budete znát přesně), nebo se řiďte alespoň výše uvedeným doporučením.
Cokoliv dalšího dovysvětlím, vše mohu poslat obratem, jen chtít. Věřte, že takto vyřešíte příčinu, vyčistíte se, poté domluvíme prevenci a bude dobře.
Krásné léto.
Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře