Dotaz

Dobrý den,
chtela bych poradit co bych mela poridit priteli, sice momentalne nema nejake zvlastni problemy ale pred 9lety prodelal hodne tezky zanet plic a podruhe se narodil, byl i v komatu. Chtela bych neco na celkove posileni ci co,
Dekuji Gocalová

Odpověď

Dobrý den,
určitě bych s přítelem řešila očistu jeho tlustého střeva, plíce jsou jejich párovým orgánem. Nemusí nic speciálního pro očistu dělat (chlapi jsou na to většinou dost hákliví, pokud se jim říká, co by měli :-)), jen polykat bobule a hodně pít, trošku něco vyřadit ze stravy. Za pár dní začíná období tlustého střeva, samo se čistí a tak je ideální čas ho podpořit i zvnějšku. Skutečně všichni lidé s potížemi kolem dýchání po očistě tlustého střeva zaznamenali výrazné zlepšení, často úplné vymizení chronických plicních potíží. Pokud tedy váš přítel nemá žádné akutní potíže, stačila by klasická očista tlustého střeva (Pure Yucca /2-0-2 na lačno/ + Mega Protect /1-1-1 po jídle/ + probiotika AC Zymes nebo Acidophilus with psyllium (2-0-2 s yuccou/).
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře