Dotaz

Hezký den,
obracím se na vás s následující prosbou a předem mockrát děkuji za věnování vašeho času mému problému, který je bohužel dlouhodobý, vyčerpávající a ubírá mi všechny životní síly. Děkuji. Je mi 33 let, mám 2 malé děti. Nevím, zda všechny problémy spolu souvisí, každopádně je popíši stručně. Ve 30ti letech jsem utrpěla zánět stř. ucha, léčba byla delší – zůstal mi po něm tinnitus hlavy. Zanedlouho začaly bolet zadní zuby horní levé čelisti, bez stomat.nálezu, postupně všechny zadní zuby horní i dolní čelisti-stále bylo řešeno stomatologicky, dokonce vytrženy 2 zdravé zuby, dále na MR, RTG, neurologie, ORL, krční páteř. Tam pouze osteofyty, jinak ok. Bolesti jsou stěhovavé, vždy bolí pouze jedno místo. Od února se přidal nález na bedrech, deg. přeměna 9mm L5S1-zatím není indikace k operaci, nicméně bolesti do obou nohou, hlavně dolní chodidla, nepomáhá rehabilitace. Občas začíná se znecitlivovat i oblast dlaní rukou a pusy. Spekulovalo se i o berelióze nebo roztr. skleróze, ale MR OK a krve také. Je trošku snížena echogenita št. žlázy. Dle lékařů jsou příznaky netypické pro ploténku, říkám si, zda zuby, a vše kolem spolu nesouvisí. Dodnes nikdo nepřišel na příčinu a nerada bych si nechala operovat záda a pak opět zjistila, že problémy trvají. Myslím, že resekce zubů stačila a zbytečně. Děkuji mockrát. Radka B. Každopádně mé první problémy před 3 lety byly v době, kdy jsem byla vyčerpaná. Děkuji

Odpověď

Dobrý den,
samozřejmě by bylo nejlepší přijet na osobní konzultaci, abych vás viděla na vlastní oči, pokusím se i bez toho.
Dle mého to samozřejmě vše spolu souvisí. Vše se spustilo zánětem středního ucha, který ve vašem věku je rozhodně o nechuti poslouchat, naslouchat – partnerovi. Máte ohromnou energii, téměř veskrze mužskou, tudíž jste takový bojovník (sice citlivý, ale přesto jste). Z problémů partnerských vzniká nespokojenost a následné překyselení – záněty. Uši jsou totiž kontrolkou ledvin, tj. našich vztahů. S vaší vnitřní silou bojovnice jste ale zánět středního ucha nepochopila jako upozornění, abyste více naslouchala a tolik netlačila, proto zůstal tinitus, který vás nutí zabývat se sama sebou, uvědomit si, že všichni kolem jsou jen trenéři, které si já přitahuji, že nikdo kolem mne není špatný, zbytečný a měl by se změnit – je to jen mé zrcadlo. A protože jste nechtěla vše ještě řešit vy, neměla jste dost síly se do změny sebe pustit, přišly problémy se zuby – neschopnost zakousnout se do problému, ztráta energie. Bolest je něco, co nás ochromuje a zbavuje nás možnosti dělat něco jiného a zapomenout na ni, bolest je důrazné upozornění, že se tím zabývat už konečně musíme. Zadní zuby jsou minulost a dětství, neřešené problémy s rodiči se vždy promítají do vztahů nových, partnerských a s dětmi. A tak jako nás bolest zastavuje, stejně nás zastavují i problémy hybnosti, páteř – pocit přetížení, nesu toho na bedrech příliš, neumím si odložit. Kam až potřebujete, abyste se dostala? Věřte mi, že pokud půjdete dál stejnou cestou, zůstanete po operaci páteře v potížích už těžko řešitelných, nechoďte na ní. Máte času dost a jste velmi mladá….
Je to tak jednoduché 🙂
Prostě se odkyselit a změkčit podporou jater. Základní doplňky stravy pro vás jsou Liquid Chlorophyll na odkyselení + Super Soya Lecitin na změkčení + ZenThonic na dodání energie a regeneraci tkání. Pít zásaditou vodu z Aquarionu, bylinné čaje, zelené a speciální čaje, jsou taktéž zásadité. A hlavně hodně pít. Zjednodušit stravu co možná nejvíce, zelenina, obiloviny, luštěniny, ovoce. Ráda vám poradím cokoliv dalšího, pokud se rozhodnete. Zřiďte si členství v CaliVitě, členské ceny se vám budou hodit, je jasné, že se budete „léčit“ delší dobu.
Vzchopte se a do toho!
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře