Dotaz

Dobrý den,

sled událostí mne zavedl na Vaše stránky. Chvíli jsem brouzdala v poradně a ve finále jsem se rozhodla Vás sama oslovit. Je moc hezké, jak se snažíte lidem ukázat jejich cestu, pomoci. Budu Vám vděčná, pokud mne také někam nasměrujete. Doporučíte mi nějaké řešení. S přítelem bychom chtěli miminko. Ráda bych měla vše v pořádku.

Trápí mne zarostlý chloupek v třísle (cca od května 2012). Váček se plní hnisem a cca jednou za půl roku se mi odtamtud podaří ten chloupek vyšťourat a vytrhnout. Potom mám nějaký čas klid, ale vždy se problémy vrátí. Vyzkoušela jsem Lichořeřišnici, Dračí krev, MMS, … dále Framikoin, Bactroban, višňovu i černou mast a v neposdlední řadě i chirurgický zákrok, při kterém mi měli váček se zarostlým chloupkem odstranit. Problémy se vrátily. Nejvíce mi pomohl Sudocrem. Už jsem z toho chvílemi zoufalá, je to velmi nepříjemné.

Uvědomuji si, že s likvidací problému musím začít uvnitř. Na podzim r.2012 jsem si život začala dávat dopořádku. Snažím se jíst zdravě a mít dostatek pohybu i odpočinku. Miluji a ctím přírodu. Můj život se opravdu začal uzdravovat. Potkala jsem skvělého muže a začal se uzdravovat i můj vztah s mámou, kde jsem si po určitých peripetiích vytvořila zeď jak hrom. Stále odpouštím.

Jsem po plastice křížového vazu a mám dva šrouby v kolenu. V listopadu mi jeden vyndají, tělu vadí. Druhý bohužel zůstane, to už bych musela na reoperaci, což se mi nechce. Kdybych se mohla znovu rozhodnout, na operaci už bych nešla.

Dále mne trápí bolest ve střední části zad. Masérka tvrdí, že tam mám výrustek. Odborné vyšetření jsem však zatím neabsolvovala. Posledním problémem je bolest v oblasti konečníku při tuhé stolici někdy doprovázené i krví, toto řeším mazání této oblasti dubovou kůrou.

Prosím o nějaké nasměrování, doporučení, nakopnutí, …

Moc děkuji za Vaše řádky, krásný sluníčkový den V.

Odpověď

Dobrý den,
problémy se stolicí souvisí s odpuštěním, a zarostlý chloupek v třísle také, kolena jakbysmet 🙂
Třísla je místo, kde máme hustou síť lymfatických uzlin, lymfa odvádí nečistoty z našeho těla a smutky, trápení a nešvary z našeho života. Chloupek je symbol mužství, takže v tom vidím souvislost s vaší mámou. Do jaké míry vám ukazovala ženskou roli, vztah ženy a muže s vaším tátou? Hnis je symbol něčeho ošklivého, co se má vypustit ven, co držíme v sobě, neumíme s tím ošklivým pracovat a nemáme odvahu se do toho pustit venku. Řešíme si to jen uvnitř sebe. Kolena jsou pokora ve vztahu, ukazatel toho, jak umíte být ženou. Konečník a tlusté střevo je naše neodpuštění….
Je nejprve potřeba zprovoznit tlusté střevo – pozor, juku užívat nesmíte, aby stolice byla v pořádku, denně a ne tvrdá. A odpustit své mámě všechno. Doporučuji vám kurz Odpustit je láska. Pokud si do vyhledávače v Empatii zadáte Odpuštění, vyskočí vám mnoho odkazů a rad.
Díky neodpuštění a oslabenému tlustému střevu máte přetíženou lymfu, jsme u třísel, jste tím překyselená a váš organismus je tak velmi náchylný ke vzniku zánětů. 
Je jasné, že nakonec se dostáváme k vašemu ženství. Podívejte se na videa Žena je láska a KLUBU Žena je láska. Protože výrůstkny na páteři jsou ukazatel tvrdosti na vaší životní cestě. Obratle jsou symbol mužství, výrůstek na nich je přehnané mužství. Plotýnky jsou ženská část, tj. jak jsme měkké a pružné jako ženy.
Doporučila bych vám užívat:
AC Zymes (2-2-2) na spravení stolice + LIquid Chlorophyll na odkyselení a také detoxikaci tlustého střeva (5 čajových lžiček denně naředěné ve vodě, a neředěným chlorophylem si dělat obklady na zarostlý chloupek, vytáhne hnis ven a vyčistí, chlorophyll se dává přímo do otevřených ran, hojí) + C 1000 (až 10 denně, pokud jste v akutní fázi zánětu). Takto na dobu, než se vám upraví stolice. Poté bych začala s očistou lymfy a změkčování Lecitinem 🙂
Pokud máte zájem o osobní (placený) rozbor vaší situace, ráda vypracuji.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?