Dotaz

Dobrý den,
asi půl roku mě trátí zažívací potíže, vysoká plynatost, nadýmání apod. Zkoušela jsem probiotika Biopron9 premium 3×1 (3 měsíce užívání), přišla mírná úleva, ale stále to není dobré.
Ani nevím, zda mohu probiotika dlouhodobě užívat, ať nemám potíže způsobené dlouhodobým užíváním. (Mohla jsem si své potíže způsobit zvýšenou konzumací kupované zeleniny, která asi nebude nejlepší, ale když jsem nejedla skoro žádné ovoce a zeleninu, měla jsem nízké hodnoty kyseliny listové a železa – výsledky krve u lékaře při preventivní kontrole. Nechci brát léky od doktorky, což mi nabízela).
Děkuji za Váš názor.
Pěkný den.
Hanka

Odpověď

Dobrý den,

veškeré vaše potíže vychází od tlustého střeva, nevím, jak jste na tom s vyprazdňováním, zda chodíte na velkou každý den. Jste totiž podle Astrologie 9 planet 6 Kov, a vaše nejohroženější orgány jsou tlusté střevo a párový orgán plíce – energetická růžice. Vaším životním úkolem je učit se odpouštět a vyrovnávat se s minulostí, pouštět to, co už nepotřebujete – duchovní příčina oslabeného tlustého střeva a plic.

Pro vás je zásadní nejen odpustit, ale o své tlusté střevo a pravidelné vyprazdňování (a tím pravidelným staráním se o to, co vkládáte do úst, protože tam vše začíná) se pečlivě starat. Váš životní úkol zbavovat se minulosti vychází nejen z 6 Kovu, ale také z izolované sedmičky, což jsou uzavřené emoce, které nedokážete sdělovat a často se cítíte jako papiňák, který bouchne – viz nadýmání. Máte veškeré předpoklady fungovat v ženské pasivní energii – máte jak číslo 2, tak číslo 6, což je energie ryze ženská, ovšem ta izolované sedmička vám v tom brání. Je třeba odpustit sobě, druhým, přijmout se se svými chybami a vnímat nedokonalosti svoje i druhých jako super ukazatel toho, co máme pochopit, měnit, ukazatel směru naší cesty. Potřebujete vedení na své cestě, být s někým ve spojení, kráčet s někým ruku v ruce, potřebujete podržet a podpořit – chybějící pětka – vstupte do KRUHU Žena je láska, až ho otevřu, zatím se zapište na čekací listinu. A procházejte si kurzem Žena je láska, ženskými videy především těmi o komunikaci a sebelásce a sebevědomí, máte tendence upřednostňovat všechny ostatní před sebou, kupte si knížku Žena je láska.

Základním kurzem pro vás je Odpustit je láska, mrkněte na videa zdarma a na podzim, až bude čas odpouštění, vstupte do členské sekce, dostanete o tom mail.

Podívejte se na podporu tlustého střeva, uvidíte, že probiotika jsou součástí. Nedokážu posoudit, jak kvalitní a účinná jsou probiotika, která jste užívala. V očistě tlustého střeva najdete také rady ke stravě, aktivitě, barvám a dalšímu. V toto chvíli je ale doba srdce a tenkého střeva, proto bych očistu jako takovou nechala na podzim s kurzem Odpustit je láska, a teď upravila jídelníček podle období srdce – viz očista srdce a tenkého střeva, a následně podle rad o očistě lymfatického systému (od poloviny července), a do podzimu posilovala stav střeva, ale nedělala klasickou očistu (přes léto není vhodná).

Doporučuji užívat:

AC Zymes 2-2-2 – pokud chodíte denně na velkou, pak využijte 1 balení a pak snižte dávky na 2-0-2, pokud nechodíte, pak toto dávkování dlouhodobě + Nopalin 2-2-2 vláknina, která spravuje nadýmání, pokud ale nechodíte denně na velkou, vyměňte za Spirulina Chlorella Plus 2-2-2 + Vital A 1-1-1 multivitamín pro vaší krevní skupinu, který doplní živiny, které vám chybí + Stress Management B komplex 1-1-1 na lepší trávení živin + C 1000 2-2-0 na zlepšení trávení, imunity i vyprazdňování, dobře by vám udělalo popíjet Liquid Chlorophyll – 3 polévkové lžíce naředit do vody a popíjet přes den

Vše si pořídíte v empatia shopu

Takto do září, pak vám ráda poradím, jak pokračovat podle vašeho stavu.

Určitě je nutné jíst zeleninu a ovoce, ale je nutné hlídat si zdroj, kupovat od místních farmářů, které znáte, nebo biopotraviny. Vy jste krevní skupina, pro kterou je ideální vegetariánská strava, podívejte se na stravu podle krevních skupin a vyřaďte mínusové potraviny. Pijte čistou vodu bez bublinek.

S láskou vaše Empatia

 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Vital A: Multivitamin pro krevní skupinu A
Vital A: Multivitamin pro krevní skupinu A

Krevní skupina A se vyvinula před 15-25 tisíci lety, když se rozšířilo zemědělství. Lidé, kteří náleží k této skupině, již vykazují vegetariánské rysy. Mohou poměrně dobře zásobovat své tělo minerály prostřednictvím výživy, ale optimální činnost svého těla mohou podpořit užíváním vitaminů B12, C a E a také kyseliny listové a pantothenové. Minerály a vitaminy jsou v tomto přípravku doplněny bylinami, jako jsou listy hlohu, borůvky a dobromysl.

Detail produktu

Komentáře