Dotaz

Dobrý den Miluško,

dnes jsem byla na sono břicha a dle lékařky mám nález kámen 25mm a sludge. Prováděla jsem si očistnou kůru 7x od počátku letošního roku pomocí glauberovy soli, oleje a grapu. Vždy jsem vyloučila spoustu kamínků o množství co se vejde do plastové vaníčky /např.pro mražené kuře/.různých velikostí.

Nyní mně lékařka sdělila,že se operaci nevyhnu. ím.že máte na vašich stránkách produkty, které by mně v rozpuštění kamene pomohly. Chtěla bych to zkusit.

Na nálezu od lékařky mám dále napsáno hepatomegalie s difusní jaterní steatosou a difusní nekrosklerotické změny parenchymu ledvin.

Mohla bys mně prosím poradit ?

Odpověď

Ahoj! Určitě 🙂Pokud nemáš žádné jiné potíže, neužíváš žádné léky, máš všechny orgány, pak to zvládneš hravě. Určitě znáš duchovní příčinu problémů se žlučníkem a játry, i žlučníkových kamenů a pracuješ na změně. Vidím, že jsi v Tolerovat je láska, a nejen tam, tak to zvládneš. Pomůžu ti…Přečti si pravidla pro očistu, důležité je začít s ustupujícím měsícem, odkyselit organismus, změnit stravu a změčkovat tělo, to je zásadní pro žlučník. A doporučuji užívat toto:Liquid Chlorophyll (5 čajových lžiček do litru vody a během dne popíjet) na odkyselení + Nopalin (2-2-2 před jídlem, zapít) na vyčištění žlučníku + Super Soya Lecitin (5-5 po obědě – 5 před spaním, vždy k tomu spolknout lžíci ostropestřce mariánského a zapít jaterním čajem) na změkčení kamene, odtučnění jater + Organic Noni (3 polévkové lžíce, při bolesti, až bude kámen odcházet, zvýšit na co dvě hodiny lžíci) na rozvolnění tkání + Pure Yucca (s Nopalinem 2-2-2).Pravidla na to, co udělat, když kámen odchází, asi znáš – hodně tepla na pravý bok a lehnout si na něj. Kdyby něco nebylo jasného, ozvi se! Na žádnou operaci nemusíš… rozhodně ne teď, může se to stát, že to bude nutné a nepůjde to, ale to neví nikdo. Za pokus to stojí vždycky, protože bez žlučníku budeš mít problémy mnohem větší.S láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?