Dotaz

Dobrý den,
ráda bych vás touto cestou poprosila o radu. Jsem 4 měsíce po porodu a již asi měsíc po porodu jsem dostala svůji první žlučníkovou koliku. Po návštěvě ultrazvukového vyšetření, mi bylo potvrzeno, že mám spoustu malých žlučníkových kamenů. Od té doby se mi tato kolika opakovala již několikrát. Piji žlučníkové čaje a uživám při každém jidle lék Pangrol. Nejím prakticky nic smaženého ani tučného. Vzhledem k tomu, že stále kojím a ještě bych nějakou dobu chtěla mi nic jiného nebylo doporučeno. Závěr lékařů je pouze operace, které bych se, ale chtěla vyhnout. Prosím o radu, jestli je možné žlučníkové kameny rozpustit a případně jak a jak mám kolikám předcházet? Dále bych vás ráda, ještě poprosila o radu. Vždy jsem měla problémy s akné, ale ještě před otěhotněním se vše ustálilo. Teď po porodu , jsou problémy zpět. Akné se mi tvoří na obličeji a ramenou. Prosím o radu, jak akné vyléčit uplně?
Velmi vám děkuji Martina

Odpověď

Dobrý den,
určitě si nenechte žlučník odstranit, nutně ho potřebujeme a po jeho uříznutí nastávají obrovské potíže, které samozřejmě lékaři vůbec s tímto nespojují, ale jsou v přímém důsledku se žlučníkem. Je to radikální a nevratný stav, varuji před odstraňováním žlučníku, pokud to není život ohrožující (což většinou není vůbec, často jde o zásah tzv. preventivní). Pro krevní skupinu A je odstranění žlučníku život ohrožující záležitost, jelikož krevní skupiny A mají problém stravit maso, po odstranění žlučníku nemají šanci ho strávit vůbec, dochází k následnému překyselení střev a rakovina je tu. Všichni klienti s rakovinou tlustého střeva, kteří doposud u mne byli, byli áčka! Takže i z tohoto pohledu za žádnou cenu žlučník neostraňovat. Zadejte si do vyhledávače v Empatii Žlučníkové kameny, žlučníkové koliky, žlučník a přečtěte si odkazy a odpovědi, je tam mnoho vysvětlení. Pro vás rada je v této odpovědi, přidala bych vám navíc Lecitin, který vše změkčuje a rozvolňuje, tudíž předchází bolestivým kolikám, písek odchází volně a nebolí to. Objednejte si vše, co je tam doporučeno, kromě bylinného elixíru Hepaven, je tam alkohol, jinak vše můžete. Uvědomte si, že vaše potíže pramení z nespokojenosti, snažte se radovat ze situace, kterou teď prožíváte, ať je jakákoliv. Zatím rozebírat duchovní příčiny podrobně nedoporučuji, těhotné a kojící jsou hájené, mají se věnovat jen svému mateřství a nerozptylovat se vlastními životními úkoly – na ty bude po odchování dítěte ještě času dost!
Akné je jen projevem špatně fungujícího žlučníku, následného překyselení střev, opět si zadejte do vyhledávače v Empatii akné, uvidíte sama, že očistou žlučníku vyřešíte následně i toto 🙂 Buďte trpělivá, změňte stravu podle výše uvedeného doporučení, začněte s doplňky a uvidíte, že za čas bude vše OK 🙂
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?