Dotaz

Dobrý den, trapí mě záchvaty, které jsem měla od minulého roku asi dvakrát. Zničeho nic mě polilo horko,třes,současně zimnice spojené s píchánim pod levým žebrem,taky malátnost a točení hlavy,byly to návalové stavy, které trvaly maximálně půl hodiny.Mezi tím mě někdy pobolívá pod levým žebrem, což je spojené s plynatostí.U doktora jsem s tím zatím nebyla,nejsem si jistá, jestli tomu mám přikládat nějakou váhu jelikož se tyto stavy staly asi jenom dvakrát,a ta bolest pod levým žebrem přijde většinou jednou,dvakrát za měsíc,je to pouze denní záležitost.Prosím tedy o radu. Snad mě uklidníte:).

Odpověď

Dobrý den,
nemohu vám říct, že vše je v pořádku, když není, takže nevím, zda vás uklidním :-))
Co popisujete, jsou příznaky blokující se slinivky. Oč jde. Základ je (je to zvláštní) ve žlučovodech. Žlučovody a slinivkovody mají částečně společný vývod do dvanácterníku, těmito kanálky sem proudí trávicí enzymy. Žlučovody se velmi rády blokují (stresem, strachem, vztekem,…) a to tak, že se jakoby slepí, nepustí normálně tekutou žluč dál, ta v nich tuhne a pak, když tuhá postupuje dál, tak nás to bolí (zaměňuje se to se žlučníkovými záchvaty). A jak postupuje tuhá žluč dál a dostane se do společného vývodu se slinivkou, může zacpat i proud enzymů ze slinivky, ty se pak vrací zpět a slinivka se bouří.
Je třeba podpořit trávení žllučníku a zregenerovat slinivku. A jak na to. Nopalin – sušený kaktus Nopál, který harmonizuje celé zažívání, rozvolňuje funkci žlučníku a žlučových cest, regeneruje játra. Dávkování 2-2-2. ZenThonic – džus z mangustanu, což je thajské ovoce, které startuje práci slinivky a velmi výrazně ji regeneruje, má totiž velmi silné antioxidační schopnosti. A protože je to „Budhovo slunce“, přináší radost a lásku do života a to je přesně to, co slinivkáři potřebují. Mají totiž neustálý pocit nedostatku lásky nebo mají pocit, že si žádnou nezaslouží, nebo ji neumí dávat. Prostě mají disharmonii v braní a dávání lásky. Dávkování 1-1-1 lžíce. Možná bude stačit 1 láhev. Stravovat se zdravě – žádné uzeniny, omezeně maso, žádné mléčné výrobky, žádný cukr. Co nejvíce zeleniny, obilné kaše, rizoto.
Krásný den
Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře