Dotaz

Dobrý večer,
Již 6 let na sobě aktivně pracuji a chodím na psychoterapie. Mám problém s partnerskými vztahy. Je mi 21 a ještě jsem neměla dlouhodobý ZDRAVÝ vztah. Přitahuji manipulativní a slabé muže. Nevím co je ve mně špatně.
Je to pro mě složitý uchopit a být “trpělivá”.

Děkuji za email
Eliška

Odpověď

Dobrý den,

je skvělé, že přijímáte, že důvod je ve vás. Každý si přitahujeme to, co nejvíc potřebujeme. Vy jako žena s ohromnou mužskou energií musíte přitahovat muže totálně bez mužské síly…

Máte v podstatě pouze plnou rovinu odhodlání s vícečetnými devítkami a jedničkami, je to velká buldočí síla, která je z vás cítit a kterou je třeba v sobě krotit. Máte vysoké ideály a nechcete postupovat novým – ženským – způsobem učení se. Prostě něco vyzkoušet, poučit se a pokud to nesedí, jít dál. Vy chcete všechno hned dokonalé a na 100%. K tomu jste narozená 5, což je zase velká síla a jste podle Astrologie 9 planet 1 Voda – nerozhodná, držící své především negativní emoce v sobě, ale když hrnek přeteče, hrnce létají.

Doporučuji vám začít od sebe, začít se přijímat a měnit. Právě pro vás je otevřený kurz Soužít je láska, je pro prvek Voda a zima je pro výzvy vody ideálním časem, celý Vesmír v tuto chvíli stojí za vámi a podporuje vás. Podívejte se, s čím vším souvisí prvek Voda – s ledvinami, močovými cestami, pohlavními orgány, partnerstvím a vztahy – energetická růžice

Následně doporučuji kurz Žena je láska zdarma, knížku a od května, až ho otevřu, KRUH Žena je láska. Tam se naučíte prakticky žít své ženství, trpělivosti a všem ženským atributům, nic nejde hned.

Podpořila bych své tělo – možná zrovna máte potíže s ledvinami nebo močovými cestami nebo pohlavními orgány – orientální diagnostika – pak se začít podporovat i na úrovni těla, ono zpětně pomůže i mysli a změně postojů.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře