Dotaz

Dobrý den,

ráda bych Vás požádala o radu. Již rok mne trápí močové obtíže (pálení před čůráním a při zatlačení na podbřišek). Po dvou antibiotikách se mi obtíže zasekly na mrtvém bodě, kdy to není ani zánět (nic doktoři nenašli – vyšetření bakterií chlamydií, ureoplasmata, zúžená moč. trubice), ale ani to není normální bezbolestný stav. Zkoušela jsem už velice mnoho (biorezonance, plazmový generátor, léčitele, urology vše možné) všude jsem se dozvěděla jiné příčiny. Pořád něco studuju o tom na internetu, v knížkách, piju čaje když jsou orgány ledvin a močáku aktivní, zkouším teď jíst raw stravu, ale nic nepomáhá. Zkoušela jsem přírodní doplňky – manosu, tinktura z lichořeřišnice, chlorela, ječmen atd. Pořád se stav nelepší. Do toho mne občas začnou trápit kvasinky v pochvě. Vím, že mám zeslabenou čakru pohlavních orgánů, ale nevím jak ji posílit? Vůbec nevím na co se z hlediska duševního mám zaměřit. Četla jsem duchovní příčiny a u mne to vůbec neodpovídá, mám skvělý partnerský vztah, kde sice máme pár neshod, ale to beru k tomu aby jsme věděli na čem ještě máme pracovat a vždy se hned usmíříme, měla jsem mnohem horší vztahy a byla jsem zdravá. A tady jednou když jsem se po pohlavním styku s partnerem nevymočila, tak jsem chytla zánět a od té doby se to se mnou táhne rok:-(Prosím poraďte na co bych se měla zaměřit, vůbec se mnou nekomunikuje má intuice a tak vůbec nevím, co v životě dělám špatně. Dívala jsem se na všechny vaše videa soužít je láska a další, líbí se mi co děláte. Dala bych nevím co, abych odhalila skutečnou příčinu mých problémů a tím problémy odstranila.

Moc Vám děkuji předem za ochotu mi poradit.

S láskou Pája

Odpověď

Dobrý den,
protože jste 7 Kov, kam patří orgány tlusté střevo a plíce – viz energetická růžice, a neschopnost odpouštět a vypořádat se s křivdami, tak bych řekla, že základ problémů je tam. Navíc máte izolovanou jedničku, což znamená, že vůbec nedokážete mluvit o tom, co cítíte. K tomu plná rovina empatie, která vypovídá o silném napojení na druhé lidi, na potřebu pomáhat a obětovat svůj život pro blaho ostatních, dvě šestky nesou rodinnou karmu a tlačí vás do pozice páchače dobra.

Vaše potíže s močovými cestami bych posadila do minulosti, do nějakých neodpuštěných rodinných vztahů, které jste v sobě zatvrdila a odmítáte je otevřít a vypustit. Nemáte potíže s tlustým střevem, zácpu třeba?

Doporučila bych začít hledat sama sebe a to v ženském hnutí Žena je láska. Kurz Žena je láska zdarma, který vám ukáže základní principy pasivního ženství. Knížka Žena je láska, výzva sebelásky, potřebujete ji jako sůl, protože najít sebelásku a sebehodnotu je pro vás zásadní ve vaší cestě, a hlavně KRUH  – projděte si Probuzením zatím a pak vstupte do členské sekce, až ji otevřu. A podívat se na videa Odpustit je láska na AKADEMII CELOSTNHO ZDRAVÍ.

Na úrovni těla bych posílila imunitu a sliznice probiotiky, odkyselila bych organismus a nastavila protizánětlivou bariéru (viz Zánět – je tam proklid do shopu na přírodní léčbu). Dívala jsem se, že jste si už něco z CV koupila, pokračujte min. 3 měsíce, protože přírodní léčba není stejná jako chemická – četla jste články Přírodné versus chemické léčení a Když všechno selže?

Užívejte dál vojtěšku Green Health 2-2-2 + AC Zymes PLUS 2-2-2 na lačno + C 1000 2-2-1

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Přidejte se do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Žádná ATB! Četla jste článek: Ach ty infekce! Je tam doporučená náhrada ATB.

A ze stravy vyloučit sladkosti a cukr, mléčné výrobky, bílou mouku a z masa pouze ryby. Pokud náhodou nechodíte každý den na velkou, přidejte Pure Juka k vojtěšce 1-1-1 a Liquid chlorophyll (3 polévkové lžíce do vody), zvyšte pitný režim. Podívejte se na očistu tlustého střeva.

Pokračujte! Chápu, že máte problém udělat první krok k sobě (chybějící pětka). Začněte a pokračujte ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie
AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie

AC Zymes je přípravek, který obsahuje vysoký počet bakterií Lactobacillus acidophilus. Lb. acidophilus je zvláště odolná a užitečná bakterie, která podporuje zdravá střeva tím, že nahrazuje probiotické buňky, které během dne mizí, a podílí se na činnosti imunitního systému. Pomáhá chránit normální bakteriální flóru střevního traktu a účinně podporuje zdravou činnost trávicího systému.

Detail produktu

Komentáře