Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Každý člověk má schopnost uzdravovat. Všichni bez rozdílu jsme schopni dobrého slova, úsměvu, všichni umíme vlít optimismus do duše jiného člověka. Tyto vlastnosti jsou opakem běžnějšího tlaku, vyvíjeného na druhé, neústupnosti, neúcty a sebelásky, které vidíme a zažíváme každodenně.

M. Hrabica

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že zánět ledvin znamená zlost na partnera, nechuť s ním snášet společný život, pocity ublížení ve vztahu ke světu? Následné bolesti v zádech a při močení jsou v myšlenkách rány do zad, dloubnutí pod žebra i horší přání odplaty, to, co jsme vysílali k druhým.

Ztráta menstruace

Dobrý den,

byl mi diag. předčasná menopauza v 35 letech, dnes je 43let, i tak jsem po druhé otěhotněla, po posílení vaječníků od léčitelky. Nabídnuté umělé hormony jsem odmítla. Šediví mi vlasy, jsou jemné, a zjistili mi osteopenii, bolesti hlavy. Jinak žádné příznaky přechodu. Ještě bolesti bederní páteře, trvající 2 roky. Děkuji moc za odpověď. Mám ráda hořkou čokoládu a kávu. Doufám, že to není problém. Dodává mi energii. děkuji

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

zadejte si do vyhledávače ztráta menstruace a najdete tam dotazy a odpovědi, třeba tento.

Hormonální systém je přímo závislý na totálním deficitu minerálů v naší stravě, menopauza je přirozený přechod ženy do jiné etapy života a to, jak jí procházíme, ukazuje nejen na to, jak zvládáme být měkkou, pasivní, ženskou energii, ale i to, v jakém stavu je naše hmotné tělo. Jestli je dostatečně vyživené minerály a vitamíny, jak se stravujeme, jestli ho čistíme. Vy žádné přechodové problémy nemáte, jen přechod přišel předčasně, bylo by vhodné dodat tělu živiny a podpořit hormonální systém. 

Doporučila bych vám udělat si registraci v Calivitě a objednat si Menopausal Formula - speciální multivitamíny pro ženy v menopause, obsahuje byliny, které nám pomáhají srovnat hladinu našich hormonů, pokud nemáte žádné přechodové potíže pak dávkování  1-1-1 + Evening Primrose oil – pupalku, jako zdroj estrogenů, srovnává hormonálně, obsahuje mastné kyseliny, dávkování 1-1-1 + Strong Boness – vápník a hořčík v chelátu, na podporu kostí, dávkování 1-1-2. 

Šedivění i bolest a zatuhlost svalů v oblasti páteře souvisí s přetížením jater, s nespokojeností, zlostí, kterou neventilujeme. 

Vy jste energie 6 Kovu to je velmi tuhá uzavřená energie, navíc máte izolovanou jedničku a izolovanou 7, plnou rovinu empatie a prázdnou rovinu senzitivity. Jste člověk velmi citlivý, empatický, který je snadno zranitelný, ale o svých pocitech neumíte vůbec mluvit. Všechny křivdy, zranění, ublížení ukládáte v sobě, neumíte odpouštět. Svým postojem se vnitřně překyselujete, jste nespokojená, a dochází k zatuhnutí svalstva a nedostatku minerálů, které si tělo bere k neutralizaci.

Je potřeba se otevřít a začít sdělovat, co cítíte, ventilovat své emoce a učit se odpouštět.

Podívejte se v Akademii celostního zdraví na Odpustit je láska, je o vašem prvku Kov.

Přidejte Liquid Chlorophyll k neutralizaci a čistění, 1 lžičku do 1/4 litru vody a 3x denně vypít na lačno a Super soya lecithin, pomůže uvolnit zatuhlosti svalstva, dávkování 2-2-2.

Vše nakoupíte v eshopu empatia

Udělejte si jaterní kůru, brzy začne období jater.

 S láskou vaše empatia