Dotaz

Dobrý den Empatia,
již delší čas mě trápí ztráta menstruace asi tak 5 let. Je mi 35 let.Vůbec nemenstrujuji, léčila jsem se substitučni léčbou provera, estrofem. Tyto hormony mi zhoršily křečové žíly v pánevní oblasti, prodělala jsem operace křečových žilv oblasti genitálií. Ze všeho nejvíc mě trápí pocení, nespavost, deprese, které jsou spojeny zřejmě s poruchou hormonů. Prodělala jsem vyšetření na endokrinologii a nic nezjistily, neví příčinu ztráty menstruace. Prosím poradte mi, už jsem z toho pořádně unavená. Předem děkuji za odpověď.
Jana

Odpověď

Dobrý den,
věřím, že vám stačilo pět let “léčby”, abyste pochopila, že dnešní medicína skutečně neumí vyléčit hormonální systém. Dodávání umělých hormonů zvenčí ho totiž vyléčit neumí, naopak dochází k oslabení a onemocnění dalších žláz s vnitřní sekrecí, jsou zatěžovány odpadní orgány – lymfa a játra. Přitom pokud by se rozhození hormonů podchytilo hned v počátku, stačí dodat minerální látky a většinou se vše upraví, hormonální systém je totiž přímo závislý na totálním deficitu minerálů v naší stravě, ať jde o štítnou žlázu nebo pohlavní orgány. Bylo by to tak jednoduché! Někdy se ptám, proč to stále potřebujeme…. asi ano.
Přečtěte si tento příspěvek a o substituční léčbě zde.
U vás je to zřejmé – únava, pocení, nespavost jsou jasným příznakem přetížení jater, deprese další znak demineralizace. Doporučila bych vám teď v tuto dobu čistit lymfu, to odlehčí i játrům (je teď doba očisty lymfy), a dodat minerální látky a přírodní hormony. Doporučila bych vám kůru popsanou v tomto dotazu a k tomu Ocean 21 na očistu lymfy, 3 polévkové lžíce denně.
Zařiďte si členství v CaliVitě, ať máte členské ceny.
Řiďte se dalšími radami z očisty lymfatického systému. A přidejte si 3x denně jaterní čaj schroupat se lžičkou ostropestřce.
Hledejte, proč nechcete být ženou…. pokud máte zájem o placený rozbor, ráda udělám 🙂
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?