Dotaz

Dobrý den, 

při běžné oční kontrole zraku mne byl diagnostikován zvýšený nitrooční tlak, a po dalších dvou kontrolách, s odstupen pár měsíců, mě pan doktor, je to 7 dní nazpět, naordinoval kapičky (řekl že to jsou ty nejslabší), jmenovitě Timolol 0,5%, a po mých kontrolních dotazech, jak vlastně ten nitrooční tlak vzniká, a zda-li se dá ovlivnit, například životosprávou, mne bylo řečeno, že nikoliv, a že to bývá dědičné (obvyklá odpověď lékaře). A ještě bylo doplněno o informaci, že ten nitrooční tlak je u mne prý hraniční (ale přesto by prý bylo fajn, kdyby hodnoty klesly, a k tomu mi mají pomoci ty slabé kapičky). Ale asi i tak jsou driják, jak se říkává, neb po vykapání máte pocit, že jste si kápli do oka slabý dezinfekční roztok (trochu pálí).

A tak bych se ráda, pokud je touto cestou možné, dozvěděla, zda-li bych přeci jenom mohla, sama za sebe, ze sebe, v tomto ohledu tělíčku (očím) ulevit.

Srdečně děkuji za odpověď, a pokud je třeba finančního vyrovnání za Váš čas, tak mi prosím dejte vědět.

S přátelským pozdravem, 

Magdalena Vaňkátová

Odpověď

Dobrý den, typické 😀Mně stačí, když si přečtu příbalový leták a vedlejší účinky a hned je jasné, že rozhodně tohle do svého těla dostávat nebudu… Zadejte si do vyhledávače v Empatii Oční tlak, jsou tam nějaké podobné dotazy a články na toto téma. Je jasné, že zvýšení nitrooční tlak není dědičný, jako nic není dědičného. Četla jste článek – Dědičnost: Smůla nebo příležitost?Oči jsou jen kontrolkou jater a problém s tlakem kdekoliv je otázka prokrvení a následného odvodu zplodin z těla, tj. lymfy a fungování tekutin v těle. Nevím, zda máte nějaké další potíže, nemoci, zda nejste po nějaké operaci, nedokážu tedy přesně určit přesnou příčinu. Zkuste hledat v diagnostice jater a žlučníku, jestli tam najdete nějaké souvislosti…Doporučila bych vám stravovat se podle své krevní skupiny, vyčistit své tělo podle orgánové růžice, podpořit prokrvení, odvod zplodin a proudění tekutin v těle, a dodat antioxidanty pro oči.Užívat Lutein Plus (1-1-1) + C 1000 (2-1-0) + Liquid Chlorophyll (5 čajových lžiček do vody a během dne popíjet, vůbec hodně pít!) + Ocean (3 polévkové lžíce).Vydržte 3 měsíce a pak se ozvěte, jak to vypadá… možná doladíme vaše další problémy a najdeme souvislosti.Zvýšený nitrooční tlak je o tlaku, který vyvíjíme na život, na lidi, na sebe, a souvisí s emocí rozčilování a vzteku, nespokojenosti a zatvrzelosti, což je duchovní poselství oslabených jater a žlučníku, a tím i očí. U vás to vidím na přehnané starání se o druhé, protože máte potřebu pomáhat druhým, vnucovat jim svou péči a zapomínat na sebe…Program, který se zabývá tímto tématem, je Tolerovat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?