Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Dle českého právního řádu:

Publikování a šíření článků na empatia cz řídí zejména Článkem 17, Usnesení č. 2/1993 Sb. – Usnesení předsednictva České národní rady o vyhlášení LISTINY ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD jako součástí ústavního pořádku České republiky

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.

(3) Cenzura je nepřípustná.

Citát

Když Ti život předkládá důvody k pláči, ukaž mu, že máš tisíc a jeden důvodů k smíchu.

neznámý autor

Poslední komentáře

Na okraj

Pokud užíváte léky jako antibiotika, projímadla a léčiva snižující obsah cholesterolu, potřebujete pravidelné dávky vitamínu A v podobě přírodního betakaroténu.

CV registrace

ZMĚNY V PODMÍNKÁCH REGISTRACE A PRODLOUŽENÍ ČLENSTVÍ

1. Registrace nového člena
2. Prodloužení členství
3. Změny

1. REGISTRACE

Každá osoba, která by se ráda stala plnohodnotným členem sítě CaliVita® International, tak může učinit kdykoliv během roku zdarma tím, že nakoupí jakýkoliv produkt nebo produkty uvedené v ceníku země, kde se registruje.
/Produkty z EU, které nejsou určené k volnému prodeji, nelze registrovat, ale můžete si je s registrací jinými produkty rovnou koupit!/


Základní registrace = nákup produktů v hodnotě 680 OB (cca 800,-Kč)

nebo

Registrace PLUS = nákup produktů ve hodnotě 1320 OB (cca 1600,-Kč) plus si nový člen vybere z těchto dárků:

Bee Power
Magnezi B6
C 500
Aquabelle Nourishing Cream
Aquabelle Regenerating Cream

(Pokud máte vybraný dárek, při objednávce členství ho, prosím, uveďte do poznámky!)

Plus benefit pro nové členy, zaregistrované registrací PLUS:

50% SLEVA NA POZOROVÁNÍ ŽIVÉ KAPKY KRVE V TEMNÉM POLI MIKROSKOPU

Plnoprávní členové budou během platnosti svého členství dostávat zdarma CaliNews, čtvrtletník zaměřený na zdravý životní styl, na adresu, kterou naposledy uvedli, a mailem newsletter.

Pokud se člen zaregistruje v první polovině kalendářního roku, tj. do konce června, členství platí do konce stejného kalendářního roku. Pokud se zaregistruje v druhé polovině roku, tj. od začátku července, členství platí do konce roku následujícího, tj. rok a půl.

<< Zpět na stránku Člen sítě CaliVita

2. PRODLOUŽENÍ ČLENSTVÍ

Členové si mohou obnovit členství kdykoliv během roku zdarma tak,
že nakoupí jakýkoliv produkt nebo produkty v hodnotě 680 OB, a to buď na jedné faktuře nebo na více fakturách v jednom měsíci (body se jim sčítají), které jsou uvedeny v ceníku dané země, kde je registrován.
/Produkty z EU, které nejsou určené k volnému prodeji, nelze členství prodlužovat!/

<< Zpět na stránku Člen sítě CaliVita