Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Člověk má pro život určený počet dechů a je na něm, jak s nimi bude nakládat.

Přísloví z Orientu

Poslední komentáře

Na okraj

Pokud užíváte léky jako antibiotika, projímadla a léčiva snižující obsah cholesterolu, potřebujete pravidelné dávky vitamínu A v podobě přírodního betakaroténu.

Jarda Dušek s MUDr. Janem Vojáčkem o medicíně

Kdo by si před pár lety dovolil vůbec jen doufat, že takovéto informace půjdou z úst lékaře?

"Pokud chce lékař skutečně vyléčit, měl by pochopit příběh člověka, který za ním přichází. Měl by mít znalost o komplexním fungování lidského organismu, měl by disponovat nástroji k identifikaci skrytých příčin poruch fyziologické rovnováhy a měl by sám být v rovnováze. S tímto přesvědčením přicházím každý den do své ordinace, snažím se pomáhat s otevřeným srdcem a vědomou myslí."
MUDr. Jan Vojáček

My jsme opravdu nadšeni, že tento rozhovor vám v klidu můžeme pustit všem, protože všichni čtenáři empatie a ti, kdo sledujete naši AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ hledáte jinou - celostní cestu.

✔︎ Žádné prášky na potlačení příznaku.

✔︎ Žádná rychlá řešení.

Ale hledání odpovědí na otázku:

♥︎ Proč tu nemoc potřebuju já?

♥︎ Co vypovídá o mně?

♥︎ Jak mohu změnit sebe, svůj život, abych ji nepotřeboval?

Program, ve kterém se naučíte být zdraví i bez chemických prášků a zbytečných operací, se jmenuje ZÁKLADY CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.
Přidejte se.

A inspirujte se slovy MUDr. Vojáčka:

MŮŽETE BÝT ZDRAVÍ, ŠŤASTNÍ A SPOKOJENÍ! MŮŽETE....

A chemické prášky vlastně vyléčení znemožňují... neuvěřitelné sdělení. Stojí za to vyslechnout si to celé.

MUDr. Jan Vojáček je absolventem Lékařská fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a Functional Medicine University, Southern California, USA. V minulosti také prvoligový fotbalista FC Sigma Olomouc. Mistr světa lékařských fotbalových týmů 2015, 2016. Na první pohled kariéra, jak se očekává. Ale život dle naprogramovaných vzorců není to, co Jana Vojáčka vede životem. Srdce je velitelem, a tak se Jan Vojáček nenechal zaprodat současným farmakokratickým systémem zdravotní péče a představám rodičů o kariéře „klasického“ lékaře. Dal se cestou hledání příčin nemocí, a ne pouze léčením jejich následků.

Dnes tvrdí, že většina chronických nemocí jsou iluze. Neexistují. Jsou jen projevem nerovnováhy organismu na vícero úrovních. A netvrdí to sám, vychází z principů amerického institutu funkční medicíny, epigenetiky, psycho-neuro-endokrinno-imunogie a psychosomatiky.

Proto se stal vedoucím lékařem kliniky funkční medicíny v Praze, zabývající se perzonalizovanou medicínou 21. století, používající inovativní nástroje pro diagnostiku, prevenci a léčbu civilizačních onemocnění.

Je nutné brát léky po desetiletí svého života? Je nutné umírat na kardiovaskulární, onkologická onemocnění, či trpět na autoimunitní a neurodegenerativní nemoci? Dá se vzít osud a svoje zdraví do vlastních rukou? Jsou nemoci skutečně jen iluze? 

Děkujeme, že se učíte o sebe starat sami v ZÁKLADECH CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.

Jste úžasní tvůrci svých životů!

s láskou vaše Empatia